Kolizja drogowa z udziałem ciągnika rolniczego - Uwaga Wypadki - KPP Grodzisk Wielkopolski

Uwaga Wypadki

Kolizja drogowa z udziałem ciągnika rolniczego

koliz4_-_kopiaW rejonie skrzyżowania ulic Grodziskiej z Młyńską w Wielichowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem ciągnika rolniczego oraz  dwóch pojazdów osobowych. Uczestnicy zdarzenia doznali niewielkich, ogólnych potłuczeń ciała. Wobec sprawcy kolizji, policjanci skierowali wniosek o ukaranie do Sądu.

 

 

 

 

14 września około godziny 14:10 oficer dyżurny grodziskiej jednostki policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Wielichowo na skrzyżowaniu ulic Grodziskiej z Młyńską. Według ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, ze kierujący ciągnikiem rolniczym nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu. Kierowca ciągnika najechał na tył samochodu marki Alfa Romeo po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia bocznego z jadącym prawidłowo samochodem marki BMW.

Sprawca kolizji, jak i inni uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Wobec kierującego ciągnikiem,  20 – letniego mieszkańca gminy Wielichowo, policjanci skierowali wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim.

koliz1
koliz2
koliz3
koliz4