Telefon dla policjantów służby kontraktowej

Telefon komórkowy dla policjantów służby kontraktowej

Grodzisk Wlkp. woj. wielkopolskiego.

img_0547Grodziscy  policjanci wykonujący służbę w patrolu kontraktowym otrzymali w piątek telefon komórkowy do kontaktu ze społeczeństwem. Z rąk Burmistrza Grodziska Wlkp. telefon odebrał Komendant Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. mł. insp. Dariusz Rusinek. Nowy telefon, który w służbie posiadać będą policjanci z pewnością poprawi pracę funkcjonariuszy i niewątpliwie przełoży się na jakość obsługi mieszkańców w Grodzisku Wlkp.

W piątek grodziską komendę Policji odwiedzili Burmistrz Grodziska Wlkp. Henryk Szymański oraz sekretarz gminy Jan Koza, którzy na ręce Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. mł. insp. Dariusza Rusinka przekazali telefon komórkowy.

Nowy telefon o numerze 668 054 966 posiadać będą policjanci patrolu kontraktowego, którzy swą służbę pełnić będą na terenie miasta jak i Gminy Grodzisk Wlkp. Funkcjonariusze patrolować będą miejsca zagrożone przestępczością, aktami wandalizmu oraz miejsca najczęściej odwiedzane  przez mieszkańców jak i gości przebywających turystycznie w Grodzisku Wlkp.

Służba w patrolu kontraktowym pełniona jest przez dwóch funkcjonariuszy w czasie wolnym od pracy. Dni i godziny służby konsultowane są w cyklu comiesięcznym z przedstawicielem gminy. Funkcjonariusze pełnią ją nieregularnie w różnych godzinach dnia tygodnia i tylko w dniu pełnienia służby numer w/w telefonu będzie aktywny. 

Przekazany telefon z pewnością pozwoli na usprawnienie pracy policjantów w gminie Grodzisk Wlkp.

 

img_0548_-_kopia