Pokrzywdzeni przestępstwem - KPP Grodzisk Wielkopolski

Pokrzywdzeni przestępstwem

Pokrzywdzeni przestępstwem

Grodzisk Wlkp., woj. wielkopolskiego.

grodzisk_gwiazdaNa terenie Województwa Wielkopolskiego działa Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem oferując pomoc w zakresie porad prawnych oraz psychologicznych.Telefon kontaktowy +48 796 707 336......

Siedzibą ośrodka jest Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, która jest równocześnie organizatorem i jednostką realizującą projekt Komisji Europejskiej „Wymiar Sprawiedliwości” w sprawach karnych 2007 – 2013.

Ośrodek stworzył profesjonalny, bezpłatny system pomocy osobie pokrzywdzonej przestępstwem, poczynając od porady prawnej i psychologicznej, a kończąc na opiece wolontariusza tzw. opiekuna ofiary.

Osoby pragnące skorzystać z bezpłatnej pomocy mogą to zrobić osobiście w siedzibie ośrodka po uprzednim umówieniu telefonicznym. Ośrodek dysponuje też numerem Gadu – Gadu i Skype.

W ośrodku pracują doświadczeni adwokaci i psycholodzy, wspierani przez Wielkopolską Radę Adwokacką,  która w wyniku porozumienia z Ministerstwem Sprawiedliwości udziela klientom darmowych porad prawnych, co umożliwia dotarcie do ofiary na terenie całego województwa

Dane teleadresowe:

Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Osiedle Orła Białego nr 20 62-200 Gniezno

Telefon 614255782, telefon (kontakt dla pokrzywdzonego) +48 796 707 336

E-mail: pokrzywdzeni@caritas.gniezno.pl

Skype: opdopp.gniezno www.pokrzywdzenigniezno.pl

Koordynator Damian Polak telefon +48 796 707 336

E-mail: damian.polak@caritas.gniezno.pl