Policjanci po służbie...

Z życia jednostki - pożegnanie wieloletniego pracownika

lech0W minionym tygodniu Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wielkopolskim pożegnał odchodzącego na emeryturę wieloletniego pracownika tej jednostki. Pan Lech Ryszka jako pracownik cywilny był odpowiedzialny za zaopatrzenie związane bezpośrednio z funkcjonariuszami Policji, radiowozami oraz budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

 

 

 

26 kwietnia br. w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletniego pracownika tej jednostki. Pan Lech Ryszka służbę w mundurze rozpoczął już w 1986 roku. Pomimo odejścia na emeryturę w 2007 roku nie rozstawał się z Komendą. W 2008 roku został zatrudniony na stanowisku cywilnym ds. zaopatrzenia grodziskiej Policji. Funkcję tę pełnił do roku bieżącego 2016.

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wielkopolskim inspektor Dariusz Rusinek wraz z Pierwszym Zastępcą komisarzem Krzysztofem Krawczykiem w imieniu policjantów oraz pracowników cywilnych podziękowali panu Leszkowi Ryszce za dotychczasową wieloletnią współpracę, życząc tym samym wiele zdrowia, radości oraz sukcesów w życiu rodzinnym.

lech1
lech2
lech3