Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Ruch Drogowy
Kolejny raz złamał zakaz sądowy. | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
10.03.2011.

Grodzisk Wlkp., woj. wielkopolskiego.

policja1Pięciokrotny zakaz sądowy poruszania się wszelkimi pojazdami dla 46 letniego mieszkańca gm. Grodzisk Wlkp. to bilans  wszystkich sądowych spraw, które od roku 2000 toczyły się przed grodziskim Sądem. Wyroki sądowe jakie usłyszał 46 latek nie wpłynęły pozytywnie na jego postępowanie, gdyż w dniu wczorajszym po raz kolejny został zatrzymany do kontroli drogowej przez grodziskich policjantów. Wynik badania to blisko 3 promile alkoholu w organiźmie. Teraz mężczyzna musi się liczyć z surową karą sięgającą nawet kilku lat więzienia.

…więcej
 
Pijany kierowca uciekł z kolizji drogowej. | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
21.02.2011.

Pijany kierowca uciekł z kolizji drogowej.

Grodzisk Wlkp. woj. wielkopolskiego.

radiowoz1Kierowanie ciągnikiem rolniczym „po kielichu”oraz ucieczka z kolizji drogowej to skrajna nieodpowiedzialność i czysta głupota. Przekonał się o tym 56 letni mieszkaniec gm. Wielichowo, który po ucieczce z miejsca zdarzenia drogowego został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania przez dzielnicowych. Za kierowanie ciągnikiem rolniczym w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mężczyzna odpowie przed Sądem Rejonowym gdzie wymiarem  kary może być nawet więzienie do 2 lat.

…więcej
 
O krok od tragedii. | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
12.02.2011.

Granowo woj. wielkopolskiego.

101_0711O dużym szczęściu może mówić 46 letni mieszkaniec Poznania, który kierując samochodem m-ki Opel Vectra na trasie Separowo – Bielawy uderzył w drzewo. Przyczyną zdarzenia drogowego było zaśnięcie kierującego podczas kierowania pojazdem. Na szczęście ucierpiał tylko samochód gdyż mężczyzna z kolizji wyszedł niemal bez szwanku. Sprawca zdarzenia drogowego ukarany został mandatem karnym.

…więcej
 
Policyjna akcja Zero Tolerancji. | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
11.02.2011.

Grodzisk Wlkp., woj. wielkopolskiego. 

grodzisk_gwiazdaW dniach od 14  do 20 lutego 2011 roku na terenie całej Wielkopolski zostaną przeprowadzone wzmożone działania prewencyjne służb ruchu drogowego pod nazwą „Zero Tolerancji”. Głównym celem prowadzonej akcji jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych, egzekwowanie dostosowania prędkości przez kierujących pojazdami oraz ujawnianie i zatrzymanie pijanych kierowców.   

…więcej
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 165 - 168 z 299