Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Nabór
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Ruch Drogowy
Wypadek z udziałem busa do przewozu dzieci | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
08.02.2012.

Grodzisk Wlkp., woj. wielkopolskiego

101_2602_-_kopiaDyżurny grodziskiej komendy w godzinach rannych powiadomiony został o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Grodziska Wlkp. skrzyżowanie ulic Europejska – Kąkolewska. Obrażeń ciała doznał kierujący samochodem m-ki VW LT oraz pięciu z dwunastu pasażerów w/w pojazdu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci grodziskiej „drogówki”.

…więcej
 
Zdarzenie drogowe na drodze gruntowej | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
30.01.2012.

Grodzisk Wlkp. woj. wielkopolskiego.

dsc_1414Do groźnego wypadku drogowego  doszło w obszarze leśnym niedaleko Kuźnicy Zbąskiej w gminie Rakoniewice. Obrażeń ciała doznał kierujący samochodem m-ki Fiat Uno oraz jego pasażer. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci ruchu drogowego.

…więcej
 
Nietrzeźwy wjechał w zaporę na przejeździe kolejowym | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
30.01.2012.

Grodzisk Wlkp. woj. wielkopolskiego.

101_1502O dużym szczęściu może mówić 50 letni mieszkaniec Grodziska Wlkp., który w stanie nietrzeźwości /1,39mg/l/, z sądowym zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi ponownie wsiadł do samochodu m-ki Mercedes i kierując nim uderzył w zamkniętą pół zaporę na ulicy Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku Wlkp. Sprawca zdarzenia drogowego za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, ucieczkę z miejsca zdarzenia oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym stanie przed grodziskim Sądem gdzie wymiar kary z pewnością będzie surowy.

…więcej
 
Zatrzymany po ucieczce z wypadku drogowego | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
20.01.2012.

Grodzisk Wlkp. woj. wielkopolskiego.

101_2485Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca samochodu m-ki Nissan, który w dniu wczorajszym po spowodowaniu wypadku drogowego na drodze powiatowej pomiędzy Grodziskiem Wlkp. a Opalenicą, oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy osobom poszkodowanym. Zatrzymany przez policjantów nie posiadał uprawnień do kierowania. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci ruchu drogowego. Za kierowanie samochodem bez uprawnień w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku drogowego oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia mężczyzna odpowie przed Sądem Rejonowym gdzie grozi mu surowa kara.

…więcej
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 165 - 168 z 345