Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
Mapy zagrożeń
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Uruchomienie telefonu bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
23.06.2016.

1-199175W siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się spotkanie z dziennikarzami dotyczące podpisania umowy o współpracy w sprawie uruchomienia telefonu bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych. W spotkaniu wzięli udział: Dawid Lasek - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, insp. Jan Lach - Zastępca Komendanta Głównego Policji oraz dr Wojciech Fedyk - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

…więcej
 
KGP - Akcja Młody Bohater  szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
17.06.2016.
grafika_v2maleAkcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.
…więcej
 
Trzech nowych policjantów zasili szeregi grodziskiej Policji | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
16.06.2016.
13Od kilku dni Wielkopolska Policja jest liczniejsza o kolejnych 86 funkcjonariuszy. Wszyscy rekruci zanim trafią do służby w jednostkach na terenie województwa, odbędą półroczne przeszkolenie. Uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantek i policjantów odbyło się 10 czerwca w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Trzech, a wśród nich jedna kobieta - będą służyli w grodziskiej Komendzie Policji.

…więcej
 
X Grodziski Półmaraton "Słowaka" | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
14.06.2016.

marat03W Grodzisku Wielkopolskim odbył się znany w całej Polsce – Grodziski Półmaraton „Słowaka”. W imprezie wzięło udział ponad 2370 biegaczy z całego kraju oraz z poza granicy. W niedzielę 12 czerwca odbyła się jubileuszowa, 10 edycja imprezy biegowej, która na stałe wpisała się w kalendarz polskich biegów ulicznych. Wśród biegaczy nie zabrakło również policjantów z całej Wielkopolski.

…więcej
 
Znaleziono telefon | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
14.06.2016.

tel_samsung_-_kopiaDo Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim zgłosił się mieszkaniec Wielichowa, który oświadczył, że w miejscowości Boszkowo w dniu 21 maja 2016 roku znalazł telefon komórkowy marki Samsung. Właściciel telefonu ma możliwość odzyskania zguby kontaktując się z grodziskimi policjantami pod numerem tel.: 61-44-44-226 lub 997. Przy odbiorze należy okazać dokumentację potwierdzającą własność telefonu.

…więcej
 
Wspólne działania na Targowisku Miejskim | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
07.06.2016.

tyton0W wyniku wspólnych działań policjantów kryminalnych grodziskiej Policji wraz z funkcjonariuszami Urzędu Kontroli Skarbowej z Poznania udaremniono sprzedaż kilku kilogramów nielegalnego tytoniu. Zabezpieczony towar nie posiadał wymaganych znaków akcyzy. Zatrzymany to 56 letni mieszkaniec Poznania. W trakcie czynności wykonywanych przez policjantów okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany. Był już wcześniej karany za podobne przewinienia.

…więcej
 
Wspólne ćwiczenia policjantów ze strażakami | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
06.06.2016.

z331 maja na terenie byłego lotniska w Kąkolewie na terenie gminy Grodzisk Wielkopolski zostały przeprowadzone ćwiczenia dla policjantów służących na co dzień w Oddziale Prewencji Policji w Poznaniu. Ćwiczenia stanowią między innymi przygotowania do  nadchodzących imprez w tym obchodów Światowych Dni Młodzieży.

…więcej
 
Areszt dla mężczyzny za groźby karalne i zniszczenie mienia | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
30.05.2016.

kraty1W weekend policjanci zatrzymali mieszkańca Rakoniewic, który najpierw groził rodzinie, że spali dom, a później – jak wszystko na to wskazuje – zamiar swój zrealizował. Wobec podejrzanego 45-latka Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 861