Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Nabór
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
ZAPROSZENIE DO DEBATY | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
02.09.2015.
debata_ikonaKomendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wielkopolskim inspektor Dariusz Rusinek zaprasza mieszkańców Powiatu Grodziskiego do udziału w DEBACIE SPOŁECZNEJ dotyczącej bezpieczeństwa.
…więcej
 
Bezpieczna droga do szkoły | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
01.09.2015.
nowe_logoJuż dziś nadszedł dzień 1 września, gdzie w całym kraju rozpoczyna się kolejny nowy rok szkolny. Kilka tysięcy uczniów mieszkających na terenie powiatu grodziskiego wyruszy pieszo, rowerem lub komunikacją publiczną w drogę do szkoły. Przyszkolne boiska i korytarze zapełnią się gwarem uczniów, którzy wchodząc z wolna w rytm szkolnego życia, myślami pozostają nadal na wakacjach. W tym właśnie czasie najczęściej dochodzi do różnego rodzaju zdarzeń  drogowych z udziałem najmłodszych a najbardziej newralgicznymi miejscami są właśnie okolice szkół.
…więcej
 
Nietrzeźwy obywatel Ukrainy jechał samochodem | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
31.08.2015.

pj_ukraine2Wczesnym rankiem około godziny 5:00 policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki fiat scudo. W trakcie kontroli okazało się, że 31-letni obywatel Ukrainy jechał mając w organizmie grubo ponad 1 promil alkoholu. Mężczyzna zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami odpowie przed Sądem.

…więcej
 
Jechał pijany bez prawa jazdy | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
31.08.2015.

1-136525_mW niedzielę 30 sierpnia w godzinach popołudniowych w miejscowości Ptaszkowo grodziscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki vw polo. Kierujący samochodem miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Podczas jazdy przewoził dorosłą – trzeźwą pasażerkę.

…więcej
 
Pijany ojciec wiózł na rowerze półtoraroczną córkę | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
28.08.2015.

rower_dziecko_-_kopiaPijany ojciec jechał rowerem wioząc swoją półtoraroczną córkę. Mężczyznę udało się zatrzymać dzięki zgłoszeniu jadących przed rowerzystą innych kierowców. Na wysokości ulicy Nowotomyskiej policjanci uniemożliwili dalszą jazdę rowerzyście. Wynik badania nie pozostawiał złudzeń. Mężczyzna wiózł dziecko mając ponad 1 promil w wydychanym powietrzu. Ostatecznie dziecko trafiło pod opiekę matki, a nieodpowiedzialny ojciec odpowie m.in. za narażenie osoby małoletniej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia.

…więcej
 
Poznań - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń! | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
26.08.2015.
portret_pamiciowyPolicjanci z Tarnowa Podgórnego publikują portret pamięciowy jednego ze sprawców rozboju, do którego doszło 25 sierpnia br. w Przeźmierowie w placówce firmy zajmującej się przesyłkami kurierskimi. Osoby, które rozpoznają mężczyznę widniejącego na portrecie pamięciowym lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Policją.
…więcej
 
Jarocin - Zapraszamy na półmaraton pod hasłem STOP DOPALACZOM! | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
25.08.2015.

logo_bieguJuż wkrótce w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa dla miłośników biegania organizowana przez stowarzyszenie Rock Run Jarocin. Półmaraton i bieg na 10 km odbędą się pod hasłem "STOP DOPALACZOM". Organizatorzy wraz z  Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski oraz funkcjonariuszy innych formacji do udziału w biegu w kategorii "służb mundurowych" i włączenie się do akcji profilaktycznej.

…więcej
 
"The Power of Synergy" - film | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
25.08.2015.

3-151518_mo5Zobacz jak wyglądały wspólne szkolenie funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji, Straży Granicznej i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w ramach projektu "The Power of Synergy". Ćwiczenia odbyły się w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, które dysponuje najnowocześniejszymi obiektami taktyczno - strzelniczymi w Europie.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 807