Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
Mapy zagrożeń
Komisariat Policji w Rakoniewicach
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
17.10.2016.

zatrzymany1Grodziscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali na gorącym uczynku 35-letniego mieszkańca Grodziska Wielkopolskiego, który posiadał przy sobie porcję amfetaminy. Mężczyzna od pewnego czasu poszukiwany był listem gończym za kradzieże i włamania. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Zmiana na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
17.10.2016.

z-ca_papiezZmiana na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Z dniem 13 października br. obowiązki na tym stanowisku będzie pełnił podinspektor Piotr Papież. Dotychczas w grodziskiej jednostce Policji podinsp. Piotr Papież pełnił funkcję na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji. W ślad za zmianami na stanowiskach komendanckich doszło również do zmian na stanowiskach naczelników w Wydziale Prewencji. 

…więcej
 
Grodziscy policjanci wybrali nowego Przewodniczącego NSZZ Policjantów | Drukuj |
Autor: Administrator   
16.10.2016.

img_5998Grodziscy policjanci wybrali Przewodniczącego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów powiatu grodziskiego. Nowym Przewodniczącym na kadencję 2016 – 2020 wybrany został podkomisarz Kamil Sikorski. Spotkanie sprawozdawczo – wyborcze wyłoniło również nowy zarząd, będący jednocześnie gwarantem dobrej i owocnej współpracy na rzecz grodziskich funkcjonariuszy.

…więcej
 
Akt mianowania dla Komendanta Grodziskich Policjantów | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
14.10.2016.

58_-_kopiaNadkomisarz Roma Figaszewska z dniem 13 października br. otrzymała akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Dotychczas Pani Komendant pełniła obowiązki na tym stanowisku. Mianowania  Komendantów Powiatowych w województwie Wielkopolskim odbyły się podczas uroczystości otwarcia nowego Komisariatu Policji w Pniewach.

…więcej
 
Apel Komendanta Wojewódzkiego Policji do mieszkańców Wielkopolski | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
13.10.2016.
nowe_logoSzanowni mieszkańcy Wielkopolski !

Śmierć na drodze, to nie tylko tragedie ofiar, ale także nieopisane tragedie ich najbliższych.

To również wielkie tragedie dla sprawców, którzy z konsekwencjami zabicia człowieka lub jego okaleczenia zmagać się będą przez lata, a w swoich sumieniach, z pewnością do końca swojego życia.
…więcej
 
Transporterem po pijanemu | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
04.10.2016.

20161002_193043Rakoniewiccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który w niedzielny wieczór zrobił sobie przejażdżkę po Rakoniewicach. Z przebitą oponą i ponad 3 promilami, taki był efekt końcowy 20-letniego mieszkańca gminy Grodzisk Wielkopolski. Jak się w trakcie kontroli okazało, mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa

…więcej
 
Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
03.10.2016.

img_563329 września odbyła się uroczystość związana ze zmianą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Dotychczasowy szef grodziskich policjantów – inspektor Dariusz Rusinek zmierza ku zasłużonej emeryturze. Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – nadinspektora Tomasza Trawińskiego, obowiązki Komendanta Powiatowego Policji objęła nadkomisarz Roma Figaszewska.

…więcej
 
Konferencja dotycząca inauguracji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
20.09.2016.

kmbz1Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa ruszyła dzisiaj oficjalnie w całym kraju. Grodziscy  policjanci przekazali jej założenia i sposób działania podczas konferencji prasowej.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 885