Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Rozbudowa Komendy Powiatowej Policji - kronika | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
29.07.2015.

kk0Rozbudowa o nowy budynek przebiega na chwilę obecną bez większych opóźnień. Właściciele firmy budującej oraz ich pracownicy robią wszystko, aby budowa nie była w jakikolwiek sposób opóźniona. Już od listopada 2014 roku trwają prace budowlane na terenie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Rozbudowa jednostki grodziskiej policji powiększy się o nowy budynek administracyjny uzupełniony o nowe wejście od ulicy Drzymały. Przedstawiamy kolejne fotografie z naszej kroniki obrazujące intensywne prace na terenie jednostki.

…więcej
 
Powiatowe obchody Święta Policji 2015 | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
27.07.2015.

0W Grodzisku Wielkopolskim odbyły się powiatowe obchody 96. rocznicy powstania Policji Państwowej. W czasie uroczystości odczytano decyzje o nadaniu odznaczeń państwowych dla policjantów oraz osób lub organizacji na co dzień wspierających działania Grodziskiej Policji. Podczas uroczystości funkcjonariuszom wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.  

…więcej
 
Przyłącz się do walki z rakiem krwi | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
22.07.2015.
dkmsW niedzielę 26 lipca w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu fundacja DKMS Polska i Przedstawiciele Konsorcjum FEN sp z o.o pod hasłem „Pomóż Sewerynowi i innym” organizuje rejestrację potencjalnych dawców szpiku oraz koncert charytatywny z licytacją. Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą  nieść pomoc.
…więcej
 
Odznaczenia Państwowe podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Policji | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
22.07.2015.

pol0W Ostrowie Wielkopolskim odbyły się wojewódzkie obchody 96 rocznicy powstania Policji Państwowej. W czasie uroczystości wręczono odznaczenia państwowe dla policjantów oraz osób lub organizacji na co dzień wspierających działania Wielkopolskiej Policji. Wśród odznaczonych znaleźli się również grodziscy policjanci oraz przedstawiciele powiatu grodziskiego.

…więcej
 
Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli skradzione części samochodowe | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
13.07.2015.

czesci0_-_kopiaKryminalni z grodziskiej komendy zatrzymali młodego mieszkańca gminy Rakoniewice podejrzanego o posiadanie części samochodowych pochodzących z kradzieży. Na miejscu policjanci zabezpieczyli około pięćdziesięciu elementów części jak i podzespołów samochodowych. Ujawnili również samochód bmw, maszynę john deer oraz quad marki yamaha z „przebitymi” numerami VIN. Wartość zabezpieczonych rzeczy wycenia się na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Dwóch nowych policjantów zasili szeregi grodziskiej policji | Drukuj |
Autor: KS/MK   
13.07.2015.
img_8281Szeregi wielkopolskiej Policji powiększyły się o 73 osoby. Dwóch z nich trafiło do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Nowo przyjęci do służby policjantki i policjanci podczas uroczystości, która odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, złożyli ślubowanie. Teraz czeka ich kilkumiesięczne przeszkolenie, po odbyciu którego podejmą służbę w przydzielonych jednostkach Policji na terenie całego województwa wielkopolskiego.
…więcej
 
W Grodzisku Wlkp. są uczciwi ludzie | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
22.06.2015.

znak_policjaW dniu 16 czerwca br. do tutejszej jednostki policji zgłosiła się mieszkanka Grodziska Wielkopolskiego, która znalazła banknoty pieniężne w łącznej kwocie 100 zł. Uczciwa znalazczyni całą kwotę przekazała policjantom w nadziei, że znajdzie się prawowity ich właściciel. Kierownictwo grodziskiej policji wyraziło szczere podziękowanie za okazaną uczciwość.

…więcej
 
Wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
14.06.2015.

znak_policjaW niedzielę 14 czerwca br. około godziny 20:30 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w kierunku miejscowości Grąblewo na wysokości ulicy Sosnowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zdarzenie dotyczyło potrącenia młodego mężczyzny przez pociąg – „szyno bus” poruszający się na trasie relacji Poznań – Wolsztyn. Policjanci oraz strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca jak i zwłok wykonując pełną dokumentację. Przyczyny tego zdarzenia na chwilę obecną są nieznane.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 797