Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Komendat podziękował za wzorową postawę | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
23.04.2014.

11Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wielkopolskim wyraził swe uznanie oraz złożył podziękowania na ręce młodej mieszkanki Grodziska Wielkopolskiego, która 16 kwietnia br. znalazła portfel z zawartością dokumentów oraz pieniędzy. Dzięki wzorowej postawie dziewczyny, portfel wrócił do jego właścicielki.

…więcej
 
Grodzisk Wielkopolski - rower do odbioru | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
22.04.2014.

rower_1Mieszkaniec Grodziska Wielkopolskiego przyprowadził do tutejszej jednostki policji znaleziony rower. W związku z powyższym pojazd został zabezpieczony i czeka na odbiór przez swojego właściciela. Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. 27 stycznia 16.


…więcej
 
Apelujemy - ostrzegamy!!! Będą kontrole odnośnie znakowania posesji | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
22.04.2014.

nr_posesji_2Policjanci przeprowadzą kontrole pod kontem prawidłowości znakowania numerycznego posesji. Nieprawidłowe oznakowanie domów, nieaktualne nazwy ulic na płotach, to problemy które w wielu przypadkach sprawiają kłopot w codziennej pracy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

…więcej
 
Życzenia Wielkanocne | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
18.04.2014.
powiatowa_grodzisk1
wielkanoc
Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny. Pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych. Niech ten szczególny czas będzie dla Państwa okresem zadumy, wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości.

Wszystkim policjantkom, policjantom oraz pracownikom cywilnym Policji, a także wszystkim mieszkańcom powiatu grodziskiego, życzę samych sukcesów w życiu zawodowym jak i rodzinnym.

Komendant Powiatowy Policji

w Grodzisku Wielkopolskim

inspektor Dariusz Rusinek

 

…więcej
 
BEZPIECZNE ŚWIĘTA - policja apeluje | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
18.04.2014.

policja_mqwe12Święta wielkanocne to czas, który spędzamy z najbliższą rodziną. Wiele osób pokona samochodami duże odległości, żeby do niej dojechać. Dlatego każdy z nas, siadając za kierownicą, powinien pamiętać o bezpieczeństwie swoim i osób, które przewozi. Apelujemy o spokojną i rozsądną jazdę – aby święta nie skończyły się tragedią.

…więcej
 
Informacja - znaleziono kartę pamięci | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
17.04.2014.

karta_kingston_0Szanowni Państwo. W niedzielę 13 kwietnia 2014 roku strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy zabezpieczali przemarsz „Drogi Krzyżowej” w Grodzisku Wlkp. znaleźli kartę pamięci MicroSD 8GB firmy Kingston. Właściciel karty może zgłosić się po jej odbiór do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.


…więcej
 
Ludzka uczciwość !!! | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
16.04.2014.

portfel1W środę 16 kwietnia br. przedpołudniem do jednostki grodziskiej policji zgłosiła się młoda mieszkanka Grodziska Wielkopolskiego informując o znalezieniu portfela, na który natknęła się idąc ulicą  Więzienną. Ponieważ w pobliżu nie było osoby, która swoim zachowaniem wskazywałaby na poszukiwanie cennej zguby kobieta postanowiła przekazać ją Policji. Dzięki temu, że w portfelu poza gotówką znajdowały się też dokumenty, ustalenie właściciela zguby nie sprawiło policjantom najmniejszego kłopotu…

…więcej
 
Policjanci na Targach Pracy | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
13.04.2014.

q0Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim miała swoich przedstawicieli podczas II Targów Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. Funkcjonariusze cieszyli się dużym zainteresowaniem w zakresie poznania istotnych szczegółów związanych z podjęciem służby w szeregach policji.


…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 687