Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Znaleziony telefon Iphone - właściciel proszony o kontakt | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
29.01.2015.

iphone122 stycznia do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim zgłosił się znalazca telefonu komórkowego marki Iphone koloru srebrno – białego. Właściciel przedstawionego na zdjęciu aparatu telefonicznego proszony jest o jego odbiór osobisty.


…więcej
 
Przyszedł na komendę sprawdzić punkty. Stracił prawo jazdy. | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
21.01.2015.

prawko1Do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim zgłosił się młody mężczyzna chcący sprawdzić ilość punktów karnych jakie uzbierał za popełnione wykroczenia drogowe. Okazało się, że na swoim koncie mężczyzna ma już ponad 24 punkty karne. W zaistniałej sytuacji policjanci zostali zmuszeni te prawo jazdy zatrzymać.

…więcej
 
Odpowiedzą za kradzieże i włamania. Policjanci odzyskali skradziony towar. | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
17.01.2015.
zaq1W listopadzie ubiegłego roku grodziscy policjanci zatrzymali trzech sprawców, którzy w Parzęczewie ukradli samochód. Jak się okazało nie było to jedyne przestępstwo jakiego się dopuścili. Pracujący nad sprawą policjanci zgromadzili materiał dowodowy, z którego wynika, że mężczyźni mają na swoim koncie liczne kradzieże i włamania. Policjanci odzyskali w całości skradzione towary, które trafiły do rąk właścicieli.


…więcej
 
Grodzisk Wielkopolski - odprawa roczna policjantów | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
14.01.2015.

odpr1W dniu 13 stycznia 2015 roku w Sali Odpraw Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim kierownictwo grodziskiej jednostki podsumowało wyniki zeszłorocznej pracy. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. dr inż. Michał Domagalski oraz nadkom. Robert Frąckowiak Naczelnik Wydziału Inwestycji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Spotkanie było też okazją do przedstawienia planów na rok 2015

…więcej
 
Nowe legitymacje służbowe policjantów | Drukuj |
Autor: Policja.pl   
08.01.2015.

1-149461_-_kopiaOd 1 stycznia 2015 roku obowiązują nowe legitymacje służbowe policjantów. Nowe dokumenty będą posiadały więcej zabezpieczeń, które podniosą poziom ich bezpieczeństwa. Legitymacje będą ważne przez 4 lata, czyli do 31 grudnia 2018 roku. Dokumenty, którymi aktualnie posługują się policjanci tracą ważność 31 grudnia 2014 r.

…więcej
 
Policyjny bilans świąteczno - noworoczny | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
02.01.2015.

zaqwsx_111111W Sylwestra oraz w Nowy Rok  Grodziska  Policja odnotowała porównywalną liczbę zdarzeń do analogicznego okresu roku ubiegłego. W te dwa dni na przełomie 2014 i 2015 roku, grodziscy policjanci interweniowali kilkadziesiąt razy, zatrzymali jedną osobę poszukiwaną, jak również wielokrotnie pomagali obywatelom przy obsłudze kolizji drogowych. Ponadto zostały odnotowane dwa zgony, kilka bójek oraz pojedyncze uszkodzenia mienia. W tym czasie noworocznym na szczęście nie doszło do poważniejszego wypadku drogowego.

…więcej
 
UWAGA!!! Oszukują metodą na "policjanta" | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
02.01.2015.
k00W ostatnim czasie wielkopolscy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń świadczących o zwiększonej aktywności oszustów działających metodą „na policjanta”. Oszuści, wykorzystując społeczne zaufanie do Policji, podają się za funkcjonariuszy CBŚ i w ten sposób wyłudzają pieniądze od osób starszych. Ostrzegamy: każdy kto dzwoni, podaje się za policjanta i prosi o przekazanie pieniędzy TO OSZUST! Z tą informacją, na wszelkie możliwe sposoby, policjanci starają się dotrzeć do starszych osób, dlatego też w najbliższych dniach spotkają się z seniorami w kościołach.

…więcej
 
Świąteczne Życzenia - Boże Narodzenie 2014 | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
22.12.2014.
zyczenia_-_kopiaNastrojowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej atmosferze rodziny i przyjaciół...  
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 744