Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
Mapy zagrożeń
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Powiatowe Obchody 97. rocznicy powstania Policji Państwowej | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
27.07.2016.

000Tegoroczne obchody 97. Rocznicy powstania Policji Państwowej rozpoczęły się w  piątek 22 lipca w Sali Widowiskowej Centrum Kultury „Rondo” w Grodzisku Wielkopolskim. W tym czasie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Powiatowych Obchodów Święta Policji 2016. Wzorem lat ubiegłych jest to czas odznaczeń i awansów na wyższe stanowiska oraz stopnie policyjne.

…więcej
 
Ruszył nabór projektów do programu "Razem Bezpieczniej" im. Władysława Stasiaka | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
27.07.2016.
lidSamorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych w ramach programu "Razem Bezpieczniej". Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekaże w 2016 roku na ten cel łącznie 3 miliony złotych.

…więcej
 
KGP - dla bezpieczeństwa pielgrzymów - video | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
18.07.2016.
policja_grodzisk_wlkp_-_kopiaZapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.
…więcej
 
Spowodowali kolizję i uciekli - bo byli pijani | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
18.07.2016.

pomiar_alkoblow1W miniony weekend grodziscy policjanci odnotowali kilkadziesiąt interwencji, obsługiwali wiele zdarzeń drogowych, ale także nie obyło się bez zatrzymań. Wśród zatrzymanych, którzy spędzili noc w policyjnym areszcie znaleźli się dwaj obywatele Ukrainy. Wszystko wskazuje na to, że uciekli z miejsca kolizji. W chwili zatrzymania, obaj byli nietrzeźwi.

…więcej
 
Zmiana na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
07.07.2016.

000W Sali Konferencyjnej grodziskiej jednostki policji  odbyła się uroczystość zmiany na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Z funkcji tej został odwołany dotychczasowy Zastępca Komendanta – komisarz Krzysztof Krawczyk. Obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim objęła nadkomisarz Roma Figaszewska – dotychczasowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie. Rozkazy personalne wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu.

…więcej
 
Wyjazdowa sesja Rady Gminy Kamieniec - sprawozdanie za rok 2015 | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
06.07.2016.

2Radni Gminy Kamieniec odbyli wyjazdową sesję, która tym razem wyjątkowo została przeprowadzona na terenie Sali Konferencyjnej w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. W czasie spotkania z radnymi policjanci omówili poziom bezpieczeństwa jaki przedstawia się na terenie gminy Kamieniec w latach 2015 – 2016, natomiast sprawy dotyczące bezpieczeństwa pożarniczego omówił mł. bryg. Wojciech Nolka – Komendant Powiatowy PSP w Grodzisku Wielkopolskim.

…więcej
 
Wpadli po 2 latach swojej przestępczej działalności | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
01.07.2016.

kraty1Grodziscy kryminalni zakończyli dochodzenie w sprawie 5 mężczyzn, którzy w latach 2013 – 2015 dopuścili się łącznie 15 kradzieży, w tym kradzieży z włamaniem oraz 2 uszkodzeń mienia. Zdecydowana większość sprawców otrzymała wyroki bezwzględnego pozbawienia wolności.

…więcej
 
Narkotyki za 2 mln zł nie trafią na rynek - video | Drukuj |
Autor: KWP/DPB   
29.06.2016.

000Policjanci z Poznania rozpracowali grupę przestępczą, trudniącą się uprawą konopi indyjskich i wprowadzaniem do obrotu narkotyków. Funkcjonariusze zlikwidowali trzy plantacje. Zabezpieczyli tam ponad 2 tys. krzewów konopi, z których można by wyprodukować marihuanę o czarnorynkowej wartości blisko 2 mln zł. Zatrzymani do sprawy trzej mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 869