Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
TRWA VIII EDYCJA KONKURSU "POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ" | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
17.04.2015.
policjantPrzypominamy o przyjmowaniu zgłoszeń do VIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł" służącego wyróżnieniu policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmujemy do 31 maja 2015 roku.
…więcej
 
Grodziscy policjanci na III Targach Pracy | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
16.04.2015.

t1Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim miała swoich przedstawicieli podczas III Targów Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. Funkcjonariusze cieszyli się nie małym zainteresowaniem w zakresie poznawania istotnych szczegółów związanych z podjęciem służby w szeregach policji.

…więcej
 
Grodziscy policjanci pobiegli w 8. PÓŁMARATONIE POZNAŃ | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
14.04.2015.

00012 kwietnia ulicami miasta przebiegli uczestnicy 8. Poznań Półmaratonu. Jak co roku, wśród tysięcy biegaczy nie mogło zabraknąć reprezentacji stróżów prawa. Na linii startu stanęło 86 policjantów i policjantek z całego kraju. Wśród nich pobiegli również policjanci z Grodziska Wielkopolskiego - mł. asp. Radosław Krym, mł. asp. Michał Jóśkowiak oraz mł. asp. Radosław Lehmann. W ramach zawodów, pod patronatem Komendanta Głównego Policji, rozegrano Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie. Pierwszym policjantem na mecie był funkcjonariusz z Poznania. Puchar dla najszybszej policjantki pojechał do Żar.

…więcej
 
UWAGA! Zmiany w wysokościach grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
14.04.2015.

img_0431_-_kopia10 kwietnia 2015 roku w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej ukazało się Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 9 kwietnia 2015 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych za wybrane rodzaje wykroczeń.

…więcej
 
Rozegrali turniej charytatywny w piłce nożnej halowej KONWÓJ CUP 2015 | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
13.04.2015.
16Na terenie Grodziskiej Hali Sportowej rozegrano kolejny turniej Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w halowej piłce nożnej. Na zawody przybyło 13 policyjnych drużyn piłkarskich. Był to już 8 turniej, jednakże po raz pierwszy przybrał on charakter turnieju charytatywnego. Dzięki zebranym funduszom, wsparcie otrzymało troje dzieci z rodzin policyjnych. Emocje i sportowa rywalizacja towarzyszyły wszystkim uczestnikom turnieju do ostatniej chwili.
…więcej
 
Rozbudowa budynku administracyjnego Komendy - kronika III | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
13.04.2015.
kom0Od listopada 2014 roku trwają intensywne prace budowlane na terenie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Rozbudowa jednostki powiększy się o nowy budynek administracyjny uzupełniony o nowe wejście od ulicy Drzymały. Przedstawiamy wstępne wizualizacje naszej jednostki. Jeśli wszystko zostanie zrealizowane zgodnie z planem, wówczas Grodzisk Wielkopolski zyska jedną z najnowocześniejszych jednostek policji w Polsce. Przedstawiamy kolejne fotografie obrazujące intensywne prace na terenie jednostki.
…więcej
 
Komendant Powiatowy Grodziskiej Policji na szkoleniu w Warszawie | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
13.04.2015.
wqe1W dniach 30-31 marca br. w Warszawie odbyło się szkolenie dla Komendantów Miejskich i Powiatowych Policji województwa wielkopolskiego. Udział w szkoleniu wziął również Komendant grodziskich policjantów - inspektor Dariusz Rusinek. Tematem szkolenia było zarządzanie kryzysowe, reagowanie na poważne zagrożenia, w tym terroryzm. Kadra kierownicza wielkopolskiej Policji miała okazję wymienić doświadczenia z przedstawicielami służb wchodzących w skład zarówno Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.
…więcej
 
Policyjnym okiem... czyli jak minęły święta | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
07.04.2015.

kol1Minione Święta Wielkanocne z pewnością należeć będą do jednych z bezpieczniejszych okresów świątecznych tego roku. Na terenie powiatu grodziskiego odnotowaliśmy kilkadziesiąt interwencji, kilkanaście kolizji drogowych oraz kilka zdarzeń, w których pomoc policjantów okazała się niezbędna. Najbardziej co nas cieszy to fakt, że w czasie świąt wielkanocnych na terenie powiatu grodziskiego nie doszło do ani jednego wypadku drogowego.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 771