Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2017
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
Mapy zagrożeń
Komisariat Policji w Rakoniewicach
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Przypominamy o programie "Dzielnicowy bliżej nas" | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
23.01.2017.

dzielnicowyblizejnas"Dzielnicowy bliżej nas" to program MSWiA, którego celem jest między innymi wzrost liczby dzielnicowych, nadanie należnego prestiżu ich służbie oraz postawienie na jeszcze ściślejszy kontakt z mieszkańcami poszczególnych rejonów służbowych.

…więcej
 
Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
16.01.2017.

dsc_0879Grodziscy kryminalni doprowadzili do zatrzymania 54-letniego mężczyzny podejrzanego o posiadanie tytoniu i papierosów bez polskich znaków akcyzy. Policjanci łącznie zabezpieczyli około 150 kilogramów suszu tytoniowego. Nielegalny towar ukryty był w pomieszczeniu gospodarczym na jednej z grodziskich posesji. Mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.   

…więcej
 
Komunikat KGP dotyczący bezpieczeństwa podczas 25 Finału WOŚP | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
13.01.2017.
1-226204Jak co roku policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu na ulicach wszystkich województw pojawi się większa liczba patroli. Jeśli będziemy świadkami sytuacji wymagającej interwencji policjantów alarmujmy dzwoniąc pod bezpłatne numery telefonów 997, 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.  WIĘCEJ
 
Kampania społeczna "Nie [przy]dzwoń za kierownicą" | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
10.01.2017.

160-82743_mo2Prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska daje sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych nawyków drogowych. Rusza projekt pod nazwą „NIE (przy)DZWOŃ ZA KIEROWNICĄ”. Celem tego projektu jest uświadomienie kierowcom zagrożeń wynikających z niewłaściwego korzystania z telefonu podczas prowadzenia samochodu.

…więcej
 
Ślubowanie nowo przyjetych policjantów i policjantek | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
07.01.2017.
16W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie 110 nowo przyjętych policjantów i policjantek. W przyszłości będą oni dbać o bezpieczeństwo mieszkańców różnych rejonów Wielkopolski. Jeden z funkcjonariuszy zasili szeregi grodziskiej Policji. Zanim jednak trafią do służby przejdą półroczne przeszkolenie. Powodzenia oraz sukcesów w najbliższych miesiącach życzył rekrutom szef wielkopolskich policjantów oraz zaproszeni goście.
…więcej
 
Bezpiecznie w Nowy Rok | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
02.01.2017.

ytrewq_1111Sylwestrowe zabawy na terenie powiatu grodziskiego przebiegały spokojnie. Policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń w tym incydentów z fajerwerkami. Nie obyło się jednak bez interwencji policjantów patrolujących nasze ulice. W Sylwestra jak i Nowy Rok grodziscy policjanci blisko czterdzieści razy podejmowali różnego rodzaju interwencje.

…więcej
 
Został aresztowany za groźby karalne | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
29.12.2016.

kraty1W wigilijny wieczór grodziscy policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca gminy Grodzisk Wielkopolski, który siekierą groził swoim sąsiadom. Mężczyzna zaczął początkowo nachodzić rodzinę w przebraniu przypominającym ”św. Mikołaja”, gdy jego nachalność została jednak odrzucona, ten wrócił się do domu po siekierę. Wobec sprawcy gróźb karalnych Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

  
…więcej
 
Wspólne działania przedświateczne służb mundurowych | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
23.12.2016.

choinki2Grodziscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Straży Leśnej, Państwowej Straży Łowieckiej oraz Państwowej Straży Rybackiej przeprowadzili działania ukierunkowane na wyeliminowanie wszelkich czynów przestępczych związanych z nielegalną wycinką drzewek w lasach, jak również pod kątem kłusowników chcących nielegalnie wyławiać ryby z okolicznych akwenów wodnych. Działania przebiegły spokojnie i obyły się bez zbędnych zatrzymań.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 900