Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
Mapy zagrożeń
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Konferencja dotycząca inauguracji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
20.09.2016.

kmbz1Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa ruszyła dzisiaj oficjalnie w całym kraju. Grodziscy  policjanci przekazali jej założenia i sposób działania podczas konferencji prasowej.

…więcej
 
Znalezione klucze czekają na swoich właścicieli | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
19.09.2016.

6W miniony weekend mieszkańcy powiatu grodziskiego znajdowali różnego rodzaju klucze. Właściciele, którzy rozpoznają swoją rzecz proszeni są o kontakt lub bezpośredni odbiór kluczy w budynku Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. 

…więcej
 
Akcja "Młody Bohater" - szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci | Drukuj |
Autor: MSWiA   
14.09.2016.

mbZnasz dziecko, które ocaliło bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka? Wyślij jego historię do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji! Minister Mariusz Błaszczak nagradza i promuje godne naśladowania postawy wśród dzieci i młodzieży. Każdy laureat nagrody otrzyma od szefa MSWiA unikalny, numerowany medal i zostanie wpisany do rejestru młodych bohaterów na stronie internetowej Ministerstwa, gdzie będzie można poznać jego historię.

…więcej
 
UWAGA - zmiana przepisów dotyczących e-papierosów. Nawet 500 zł mandatu | Drukuj |
Autor: Administrator   
13.09.2016.
epapieros_dymKomenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim informuje, że z dniem 8 września 2016 roku w życie weszły znowelizowane przepisy ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. Aby ustrzec się wysokiego mandatu koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.
…więcej
 
Groził pozbawieniem życia - został aresztowany | Drukuj |
Autor: Administrator   
12.09.2016.

miecz1Rakoniewiccy policjanci zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który mieczem groził jednemu z mieszkańców Rakoniewic, że go zabije. Decyzją Sądu Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim sprawca został ukarany tymczasowym aresztem. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu odebrał nominację generalską | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
07.09.2016.
11Z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy nominację na stopień generalski odebrał insp. Tomasz Trawiński Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu. 2 września w Belwederze Prezydent mianował na pierwszy stopień generalski siedmiu oficerów Policji oraz jednego oficera Biura Ochrony Rządu.
…więcej
 
W 77. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej | Drukuj |
Autor: Admininistrator/PGW   
02.09.2016.

dscf0929W czwartkowe południe, 1 września odbyła się uroczystość 77. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Samorządowcy Powiatu Grodziskiego, przedstawiciele jednostek organizacyjnych oraz służb zebrali się przy Pomniku Wdzięczności, by wspólnie upamiętnić poległych w wyniku działań wojennych.

…więcej
 
Przedmiot przypominający niewybuch z II Wojny Światowej w Jeziorze Kuźnickim | Drukuj |
Autor: Paulina Ludwiczak   
19.08.2016.

bojaWczoraj grodziscy policjanci, nad brzegiem Jeziora Kuźnickiego w m. Boruja, zabezpieczali teren znalezienia przedmiotu przypominającego niewybuch z II Wojny Światowej. Na miejsce przybył patrol 12 Wolińskiej Dywizji Trałowców ze Świnoujścia, który przeprowadził działania mające na celu określenie rodzaju przedmiotu i jego bezpieczne wydobycie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 878