Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
Mapy zagrożeń
Komisariat Policji w Rakoniewicach
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Międzypowiatowy Zespół Techników Kryminalistyki | Drukuj |
Autor: Administrator   
01.12.2016.
dsc_0006_kopiowanie„Nie ma zbrodni doskonałej”- to słowa, które często używane są w kontekście skuteczności pracy techników kryminalistyki. To właśnie ich działania na miejscu zdarzenia mają decydujący wpływ na wykrycie sprawcy przestępstwa. Wczoraj szefowa grodziskich policjantów nadkom. Roma Figaszewska wraz z technikami grodziskiej komendy wzięli udział w podsumowaniu bardzo dobrej 2-letniej współpracy w Międzypowiatowym Zespole Techników Kryminalistyki. Gospodarzami spotkania była Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu.              
                                                                                           Przeczytaj artykuł/obejrzyj film
 
Nowo przjęci policjanci, medale i odznczenia dla grodziskich policjantów | Drukuj |
Autor: Administrator   
15.11.2016.
img_6280W poznańskiej Arenie z okazji Święta Niepodległości i Dnia Służby Cywilnej odbyła się uroczysta zbiórka. Była to okazja do podziękowania ze strony kierownictwa wielkopolskiej Policji pracownikom Policji, a także do wręczenia państwowych i resortowych medali i odznaczeń. Podczas uroczystości ślubowanie złożyło 110 nowo przyjętych policjantów. Dwóch z nich niebawem rozpocznie służbę w grodziskiej jednostce Policji.  
…więcej
 
Pożar w jednej z dyskotek - ewakuowano wiele osób | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
08.11.2016.

001Z inicjatywy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim zostały przeprowadzone ćwiczenia w zakresie ewakuacji osób w czasie powstałego pożaru na terenie jednej z dyskotek w gminie Grodzisk Wielkopolski. Ćwiczenia zostały przeprowadzone z udziałem uczniów klasy mundurowej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim. Do wspólnych działań strażacy zaprosili policjantów z grodziskiej jednostki Policji oraz Zespół Pogotowia Ratunkowego.

…więcej
 
Zatrzymali poszukiwanego Listem Gończym | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
03.11.2016.

200x133Grodziscy policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu grodziskiego, który od pewnego czasu poszukiwany był Listem Gończym wystosowanym przez tutejszy Sąd Rejonowy. Mężczyzna wielokrotnie karany był za jazdę w stanie nietrzeźwości, a później za niestawanie się do wyroków sądu. Teraz będzie mógł odbyć należną karę.

…więcej
 
Akcja "ZNICZ 2016" - podsumowanie | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
03.11.2016.

6b1c619be8b23a102b3cd1b7967289e5_xlPolicyjna akcja „Znicz” jest największym przedsięwzięciem logistycznym w kraju. Na terenie powiatu grodziskiego podczas tej akcji doszło do 6 niegroźnych kolizji drogowych. Wyjątkowo też, w tym roku Policjanci nie ujawnili żadnych nietrzeźwych kierowców. Ten fakt może cieszyć, bo w porównaniu z rokiem ubiegłym, na terenie powiatu grodziskiego było bardzo bezpiecznie.

…więcej
 
Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
17.10.2016.

zatrzymany1Grodziscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali na gorącym uczynku 35-letniego mieszkańca Grodziska Wielkopolskiego, który posiadał przy sobie porcję amfetaminy. Mężczyzna od pewnego czasu poszukiwany był listem gończym za kradzieże i włamania. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Zmiana na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
17.10.2016.

z-ca_papiezZmiana na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Z dniem 13 października br. obowiązki na tym stanowisku będzie pełnił podinspektor Piotr Papież. Dotychczas w grodziskiej jednostce Policji podinsp. Piotr Papież pełnił funkcję na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji. W ślad za zmianami na stanowiskach komendanckich doszło również do zmian na stanowiskach naczelników w Wydziale Prewencji. 

…więcej
 
Grodziscy policjanci wybrali nowego Przewodniczącego NSZZ Policjantów | Drukuj |
Autor: Administrator   
16.10.2016.

img_5998Grodziscy policjanci wybrali Przewodniczącego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów powiatu grodziskiego. Nowym Przewodniczącym na kadencję 2016 – 2020 wybrany został podkomisarz Kamil Sikorski. Spotkanie sprawozdawczo – wyborcze wyłoniło również nowy zarząd, będący jednocześnie gwarantem dobrej i owocnej współpracy na rzecz grodziskich funkcjonariuszy.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 890