Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Nabór
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Wrześniowy start z Grupą Samopomocową dla zagrożonych lub dotkniętych przemocą domową! | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
28.09.2015.

ops_grodziskOśrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim informuje: od września 2015 roku ruszył program rozwoju Grupy Samopomocowej dla zagrożonych lub dotkniętych przemocą domową. Dołącz do osób, które towarzyszyć Ci będą w trudnych chwilach, osamotnieniu, w wielości problemów, podczas kontaktu z instytucjami.

…więcej
 
Ochrona Dóbr Kultury i Dziedzictwa Narodowego | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
16.09.2015.

1Grodziscy policjanci od wielu lat są realizatorami wielu programów prewencyjnych, działając między innymi w zakresie Ochrony Dóbr Kultury Narodowej i Dziedzictwa Narodowego. Podczas realizacji programu wspólnie z przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej oraz pracownikiem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków Województwa Wielkopolskiego przeprowadzili kontrole kolejnych  zabytkowych obiektów sakralnych na terenie powiatu grodziskiego.

…więcej
 
Jechał pijany bez żadnych dokumentów | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
15.09.2015.

pomiar_alkoblow1W Wilkowie Polskim rakoniewiccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki polonez. Jak się szybko okazało mężczyzna jechał mając w sobie prawie 3 promile alkoholu. W dodatku nie posiadał przy sobie ani dowodu rejestracyjnego, ani żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi teraz kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Odbyła się III edycja debaty społecznej "Decydujmy wspólnie" | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
09.09.2015.

deb08 września w Centrum Kultury „RONDO” w Grodzisku Wielkopolskim odbyła się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu ogólnemu na terenie powiatu grodziskiego. Celem spotkania było poznanie opinii i oczekiwań społeczeństwa oraz wypracowanie wspólnych rozwiązań w zakresie problematyki bezpieczeństwa. Mieszkańcy powiatu grodziskiego wypełnili Salę Widowiskową po brzegi. Nie zabrakło też merytorycznych pytań w zakresie ogólnie rozumianego bezpieczeństwa na naszym terenie.  

…więcej
 
Narodowe Czytanie w Wielichowie | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
09.09.2015.

lalka1Grodziscy policjanci na zaproszenie pani kierownik Biblioteki w Wielichowie włączyli się do akcji Narodowego Czytania "Lalki" Bolesława Prusa. Spotkanie wraz z zaproszonymi gośćmi oraz młodzieżą odbyło się 7 września 2015 roku. Narodowe czytania odbywają się pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

…więcej
 
W lesie znaleziono broń prawdopodobnie pochodzącą z czasów I lub II Wojny Światowej | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
04.09.2015.

bron1Podczas wykonywanych prac pielęgnacyjnych w lesie w okolicach miejscowości Sepno, jeden z mieszkańców powiatu grodziskiego znalazł na ziemi przedmiot przypominający broń palną. Grodziscy policjanci przedmiot ten zabezpieczyli. Elementy metalowe znajdują się w znacznej korozji co mogłoby oznaczać, że jest to broń pochodząca z czasów I lub II Wojny Światowej.

…więcej
 
ZAPROSZENIE DO DEBATY | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
02.09.2015.
debata_ikonaKomendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wielkopolskim inspektor Dariusz Rusinek zaprasza mieszkańców Powiatu Grodziskiego do udziału w DEBACIE SPOŁECZNEJ dotyczącej bezpieczeństwa.
…więcej
 
Bezpieczna droga do szkoły | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
01.09.2015.
nowe_logoJuż dziś nadszedł dzień 1 września, gdzie w całym kraju rozpoczyna się kolejny nowy rok szkolny. Kilka tysięcy uczniów mieszkających na terenie powiatu grodziskiego wyruszy pieszo, rowerem lub komunikacją publiczną w drogę do szkoły. Przyszkolne boiska i korytarze zapełnią się gwarem uczniów, którzy wchodząc z wolna w rytm szkolnego życia, myślami pozostają nadal na wakacjach. W tym właśnie czasie najczęściej dochodzi do różnego rodzaju zdarzeń  drogowych z udziałem najmłodszych a najbardziej newralgicznymi miejscami są właśnie okolice szkół.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 813