Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Jechał pomimo zakazu sądowego | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
26.02.2015.

zaqwsx_111111Policjanci z grodziskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę jadącego samochodem marki Audi. Okazało się, że 52-letni mieszkaniec gminy Rakoniewice, złamał orzeczony zakaz sądowy kierowania pojazdami mechanicznymi. Złamanie nakazu sądowego to przestępstwo zagrożone karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Jeden miał narkotyki - drugi jechał pod ich wpływem | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
26.02.2015.

img_1318Grodziscy policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz jego 20-letniego znajomego, który prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków. U młodego mieszkańca Nowego Tomyśla ujawniono i zabezpieczono porcję marihuany oraz jedną porcję amfetaminy. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Grodziski policjant najlepszym piłkarzem turnieju | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
25.02.2015.

e1W minionym tygodniu odbył się turniej piłkarski w Opalenicy mający uczczenie pamięci znakomitego piłkarza i działacza sportowego Andrzeja Mroczoszka. Turniej między innymi wyłowił najlepszego piłkarza, którym został starszy posterunkowy Tomasz Gawron – funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego grodziskiej policji.

…więcej
 
Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
23.02.2015.

200Zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem – to idea „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw”, którego obchody zaplanowane zostały na ostatni tydzień lutego.

…więcej
 
Wspólne działania policjantów z Służbą Ochrony Kolei | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
18.02.2015.

sok1Grodziscy oraz rakoniewiccy dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei PKP przeprowadzili działania ukierunkowane na skontrolowanie stanu trzeźwości dróżników pracujących na terenie powiatu grodziskiego. Kontrola tych pracowników wskazywała na ich trzeźwość. Wspólne działania Policji i SOK będą w dalszym ciągu przeprowadzane z myślą o wszystkich osobach podróżujących.

…więcej
 
Pierwszy Wielkopolski Bal Oficerski | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
18.02.2015.

11_-_kopiaKomendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wielkopolskim inspektor Dariusz Rusinek wraz z małżonką panią Wiesławą Rusinek uczestniczyli w Pierwszym Wielkopolskim Balu Oficerskim. To faktycznie pierwszy taki bal organizowany na terenie garnizonu wielkopolskiego pełniący jednocześnie rolę balu charytatywnego. Podczas wspólnej zabawy Oficerowie Wielkopolskiej Policji zbierali środki na wsparcie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Bal  Oficerski stanowi poniekąd powrót do przedwojennych tradycji Policji Państwowej.

…więcej
 
Zatrzymani z narkotykami | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
16.02.2015.

zaqwsx_111111Dzięki przeprowadzonym działaniom funkcjonariuszy kryminalnych grodziskiej policji odpowiedzialności karnej nie unikną dwaj młodzi mieszkańcy gminy Rakoniewice. W czasie kontroli drogowej jednego z pojazdów policjanci u pasażerów ujawnili narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
"A jeśli nie wróci do domu..." | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
16.02.2015.

1-155864_mo1Katowicki oddział Telewizji Polskiej zrealizował reportaż o pracy policjantów oddziałów prewencji. Możemy się z niego dowiedzieć, jak wyglądają interwencje i akcje, w których uczestniczą mundurowi. Możemy też zobaczyć, jak przeżywają je ich rodziny.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 755