Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych. | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
05.02.2016.

html.mediaJednym z priorytetów Komendanta Głównego Policji jak również resortu spraw wewnętrznych i administracji, jest utworzenie w całej Polsce krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa. W ich utworzeniu znaczący wpływ ma opinia społeczeństwa oraz rola mediów w kreowaniu poczucia bezpieczeństwa. Mapa powinna zawierać, poza danymi statystycznymi i wynikami badań opinii społecznej, wnioski z debat i konsultacji społecznych. Przedstawiamy harmonogram spotkań. Do udziału zapraszamy dziennikarzy.

…więcej
 
Włamywacz w rękach Policji | Drukuj |
Autor: Paulina Ludwiczak   
05.02.2016.

kajdanki21Grodziscy policjanci w poniedziałek zatrzymali 42 letniego mieszkańca gminy Rakoniewice. Mężczyzna usiłował włamać się do dwóch sklepów spożywczych w Grodzisku Wlkp. oraz dokonał uszkodzenia samochodu. Za kradzież z włamaniem ustawodawca przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Odprawa roczna policjantów | Drukuj |
Autor: Paulina Ludwiczak   
29.01.2016.

komendantW dniu 28 stycznia 2016 roku w Sali Odpraw Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim kierownictwo grodziskiej jednostki podsumowało wyniki zeszłorocznej pracy. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Konrad Chmielewski.

 

…więcej
 
Nie bądźmy obojętni! | Drukuj |
Autor: Paulina Ludwiczak   
18.01.2016.
zimaKiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.
                                                                                                             Więcej
 
Nadchodzą mrozy - MSWiA i KGP apelują o rozwagę i pomoc potrzebującym | Drukuj |
Autor: Paulina Ludwiczak   
18.01.2016.
policja_1111111111Aż 72 osoby zmarły od listopada 2015 roku z powodu wychłodzenia organizmu. Od września 2015 roku 29 osób śmiertelnie zatruło się czadem. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz służby podległe apelują o rozwagę, ostrożność i reagowanie na los tych, którzy potrzebują pomocy.
                                                                                                                        Więcej
 
Bezpieczeństwo dzieci podczas zimowego wypoczynku | Drukuj |
Autor: Paulina Ludwiczak   
18.01.2016.
policja2010Ferie właśnie się rozpoczęły. Dla dzieci i młodzieży to wspaniały czas odpoczynku od obowiązków szkolnych i nauki, relaksu w domu i na świeżym powietrzu. Dla ich opiekunów to czas szczególnego zainteresowania się warunkami bezpieczeństwa podczas tego wypoczynku. Dla policjantów to codzienność – a więc kontrole pojazdów, trzeźwości i uprawnień kierujących, stanu technicznego samochodów i autokarów przewożących dzieci. To też patrolowanie nartostrad – pilnowanie porządku oraz reagowanie na niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszych milusińskich.
                                                                                                                         Więcej
 
 
Zatrzymany za rozbój. | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
13.01.2016.

img_4182_-_kopiaGrodziscy policjanci zatrzymali 44 letniego mieszkańca Grodziska Wlkp. który w dniu 05.01.2016r po bójce z kolegą dokonał kradzieży telefonu komórkowego wartości 1000 złotych. Za przestępstwo rozboju grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Nowe alkomaty w grodziskiej Policji | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
30.12.2015.

img_4125W połowie grudnia 2015r. Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp. otrzymała trzy urządzenia typ. Alkomat „Certon” do badania stanu trzeźwości. Jedno z tych urządzeń od dnia dzisiejszego jest ogólnodostępne w grodziskiej komendzie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 833