Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
Mapy zagrożeń
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Przedmiot przypominający niewybuch z II Wojny Światowej w Jeziorze Kuźnickim | Drukuj |
Autor: Paulina Ludwiczak   
19.08.2016.

bojaWczoraj grodziscy policjanci, nad brzegiem Jeziora Kuźnickiego w m. Boruja, zabezpieczali teren znalezienia przedmiotu przypominającego niewybuch z II Wojny Światowej. Na miejsce przybył patrol 12 Wolińskiej Dywizji Trałowców ze Świnoujścia, który przeprowadził działania mające na celu określenie rodzaju przedmiotu i jego bezpieczne wydobycie.

…więcej
 
Delegacja z Niemiec odwiedziła grodziskich policjantów | Drukuj |
Autor: Paulina Ludwiczak   
29.07.2016.
delegacjaDelegacja z Niemiec z zaprzyjaźnionego powiatu Lahn-Dill wraz ze Starostą Grodziskim Mariuszem Zgaińskim odwiedziła Komendę Powiatową Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Goście zostali przywitani przez szefową grodziskich policjantów, a także zaproszeni do zwiedzania nowego budynku grodziskiej Policji. Przedstawiciele niemieckich władz samorządowych nie kryli zachwytu w odniesieniu do obecnych  warunków pracy grodziskich funkcjonariuszy.
…więcej
 
Powiatowe Obchody 97. rocznicy powstania Policji Państwowej | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
27.07.2016.

000Tegoroczne obchody 97. Rocznicy powstania Policji Państwowej rozpoczęły się w  piątek 22 lipca w Sali Widowiskowej Centrum Kultury „Rondo” w Grodzisku Wielkopolskim. W tym czasie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Powiatowych Obchodów Święta Policji 2016. Wzorem lat ubiegłych jest to czas odznaczeń i awansów na wyższe stanowiska oraz stopnie policyjne.

…więcej
 
Ruszył nabór projektów do programu "Razem Bezpieczniej" im. Władysława Stasiaka | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
27.07.2016.
lidSamorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych w ramach programu "Razem Bezpieczniej". Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekaże w 2016 roku na ten cel łącznie 3 miliony złotych.

…więcej
 
KGP - dla bezpieczeństwa pielgrzymów - video | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
18.07.2016.
policja_grodzisk_wlkp_-_kopiaZapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.
…więcej
 
Spowodowali kolizję i uciekli - bo byli pijani | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
18.07.2016.

pomiar_alkoblow1W miniony weekend grodziscy policjanci odnotowali kilkadziesiąt interwencji, obsługiwali wiele zdarzeń drogowych, ale także nie obyło się bez zatrzymań. Wśród zatrzymanych, którzy spędzili noc w policyjnym areszcie znaleźli się dwaj obywatele Ukrainy. Wszystko wskazuje na to, że uciekli z miejsca kolizji. W chwili zatrzymania, obaj byli nietrzeźwi.

…więcej
 
Zmiana na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
07.07.2016.

000W Sali Konferencyjnej grodziskiej jednostki policji  odbyła się uroczystość zmiany na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Z funkcji tej został odwołany dotychczasowy Zastępca Komendanta – komisarz Krzysztof Krawczyk. Obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim objęła nadkomisarz Roma Figaszewska – dotychczasowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie. Rozkazy personalne wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu.

…więcej
 
Wyjazdowa sesja Rady Gminy Kamieniec - sprawozdanie za rok 2015 | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
06.07.2016.

2Radni Gminy Kamieniec odbyli wyjazdową sesję, która tym razem wyjątkowo została przeprowadzona na terenie Sali Konferencyjnej w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. W czasie spotkania z radnymi policjanci omówili poziom bezpieczeństwa jaki przedstawia się na terenie gminy Kamieniec w latach 2015 – 2016, natomiast sprawy dotyczące bezpieczeństwa pożarniczego omówił mł. bryg. Wojciech Nolka – Komendant Powiatowy PSP w Grodzisku Wielkopolskim.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 871