Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Nabór
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności
Pożar hali magazynowej | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
19.11.2015.

policja1Wczoraj w nocy w miejscowości Wioska doszło do pożaru hali magazynowej w której składowane były między innymi artykuły spożywczo – przemysłowe. Postępowanie w powyższej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wlkp. prowadzą grodziscy policjanci.

 

…więcej
 
Pijany recydywista za kierownicą | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
13.11.2015.

Grodzisk Wlkp., woj. wielkopolskiego

kajdanki21Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Rakoniewicach dwukrotnie w ciągu kilku dni zatrzymali kierowcę samochodu m-ki Rover. Mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz wbrew zakazowi sądowemu. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz za nie stosowanie się do wyroku Sądu grozi kara nawet do kilku lat więzienia.

…więcej
 
Zatrzymany złodziej samochodu m-ki BMW | Drukuj |
Autor: Tomasz Górny   
02.11.2015.

101_1503Rakoniewiccy policjanci w sobotę w Rostarzewie zatrzymali złodzieja samochodu, który w dniu 22.10.2015r w miejscowości Górzno pow. złotowski dokonał kradzieży samochód m-ki BMW wartego kilka tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do kradzieży z włamaniem i poddał się dobrowolnej karze 1 roku i 3 miesięcy więzienia w zawieszeniu.

 

…więcej
 
25 Lecie NSZZ Policjantów | Drukuj |
Autor: Mariusz Krzyżanek   
28.10.2015.

thumb_logo_zg_nszz_pW dniu 23.10.2015r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 25.Lecia powstania  NSZZ Policjantów. W trakcie uroczystości Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów KPP w Grodzisku Wlkp. asp. szt. Leszek Spychała w asyście Wiceprzewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów mł. asp. Przemysława Postaremczaka wręczył medale wyróżnionym członkom NSZZ Policjantów.

…więcej
 
Rozbudowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. - Kronika | Drukuj |
Autor: Mariusz Krzyżanek   
26.10.2015.

miniatura kppJuż od listopada 2014 roku trwają prace budowlane na terenie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Jednostka grodziskiej policji powiększyła się o nowy budynek administracyjny, który został już częściowo oddany do użytku. W nowej części komendy funkcjonuje dyżurka oraz została otwarta poczekalnia dla interesantów. Informujemy, że funkcjonuje już nowe wejście od ulicy Drzymały. Przedstawiamy kolejne fotografie z naszej kroniki obrazujące intensywne prace na terenie jednostki.

 

 

…więcej
 
Międzynarowody Dzień Mediacji | Drukuj |
Autor: Mariusz Krzyżanek   
22.10.2015.
mediacje_small
 
W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji w dniu 15 października 2015r. o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wlkp. odbyła się konferencja zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Grodzisku Wlkp.
…więcej
 
Wrześniowy start z Grupą Samopomocową dla zagrożonych lub dotkniętych przemocą domową! | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
28.09.2015.

ops_grodziskOśrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim informuje: od września 2015 roku ruszył program rozwoju Grupy Samopomocowej dla zagrożonych lub dotkniętych przemocą domową. Dołącz do osób, które towarzyszyć Ci będą w trudnych chwilach, osamotnieniu, w wielości problemów, podczas kontaktu z instytucjami.

…więcej
 
Ochrona Dóbr Kultury i Dziedzictwa Narodowego | Drukuj |
Autor: Kamil Sikorski   
16.09.2015.

1Grodziscy policjanci od wielu lat są realizatorami wielu programów prewencyjnych, działając między innymi w zakresie Ochrony Dóbr Kultury Narodowej i Dziedzictwa Narodowego. Podczas realizacji programu wspólnie z przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej oraz pracownikiem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków Województwa Wielkopolskiego przeprowadzili kontrole kolejnych  zabytkowych obiektów sakralnych na terenie powiatu grodziskiego.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 819