Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
Rajd w Międzynarodowy Dzień Turystyki
01.10.2014.

s0W sobotę obchodzono Międzynarodowy Dzień Turystyki. Grodziscy policjanci uczestniczyli w rajdzie rowerowym wspólnie z seniorami rakoniewickiego stowarzyszenia „Złota Jesień”. Policjanci omówili kwestie bezpieczeństwa podczas podróży jednośladem, jak również promowali elementy odblaskowe w myśl zasady „Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny”.

…więcej
 
Zajęcia prewencyjne z psem służbowym
01.10.2014.

g1Grodziscy policjanci odwiedzili uczniów ze szkoły podstawowej w Kamieńcu. Oprócz funkcjonariuszy na spotkaniu z dziećmi pojawił się również gość specjalny – pies służbowy Kuki. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się między innymi jak postępować, gdy zwierzę zaatakuje.

…więcej
 
"Złota jesień" - warsztaty o bezpieczeństwie
26.09.2014.

senior1W rakoniewickim Muzeum Pożarnictwa grodziscy policjanci spotkali się z seniorami Stowarzyszenia „Złota Jesień”. W czasie spotkania omówiono bardzo ważne kwestie dotyczące zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jak również sposoby uniknięcia przestępstw dokonywanych metodą „na wnuczka”.


…więcej
 
Ruszył program prewencyjny "Bezpieczne życie seniorów"
26.09.2014.

seniorWielkopolscy seniorzy powinni czuć się bezpiecznie. Takie jest przesłanie programu prewencyjnego, przygotowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu wspólnie z marszałkiem i wojewodą wielkopolskim „Bezpieczne życie seniorów”. Do programu przyłączyli się również grodziscy policjanci.

…więcej
 
Policjanci ustalili wandala niszczącego zieleń
24.09.2014.

wandalizm2Monitoring miejski pomógł grodziskim policjantom w schwytaniu wandala, który dopuścił się zniszczenia zieleni przy ulicy Szerokiej w Grodzisku Wielkopolskim. Wysoki mandat oraz naprawa zniszczonych kwiatów na własny koszt może na dobre ostudzi zapędy nieodpowiedzialnego młodzieńca.


…więcej
 
Akcja "TRZEŹWY PORANEK"
23.09.2014.

alkoblowWczesnym poniedziałkowym rankiem grodziscy policjanci przeprowadzili działania prewencyjne ukierunkowane na kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu, bądź jakichkolwiek innych środków odurzających. Kierowca autobusu, który w tym czasie jechał po dzieci miał w organizmie prawie pół promila alkoholu.

…więcej
 
Grodziscy policjanci przeprowadzili akcję "STOP" narkotykom!
23.09.2014.

ma1W miniony weekend na terenie powiatu grodziskiego policjanci przeprowadzili akcję represyjno – prewencyjną o kryptonimie „STOP – narkotykom”. Efektem tych działań jest wyeliminowanie z powszechnego rynku kilku porcji amfetaminy oraz marihuany. Zatrzymano dwóch młodych mężczyzn posiadających przy sobie substancje narkotyczne.

…więcej