Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
DECYDUJMY WSPÓLNIE
29.08.2014.
debata_plakat
…więcej
 
Po służbie: IV zawody wędkarskie w 2014 roku
11.09.2014.

s1Grodziscy policjanci poświęcili swój wolny czas po zakończonej służbie na realizację i oddanie się swojej pasji. W Kuźnicy Zbąskiej odbyły się IV Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

…więcej
 
Przedszkolaki w komendzie...
09.09.2014.

cd1W budynku Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim, oprócz policjantów można było również spotkać uśmiechnięte dzieci w dniu dzisiejszym złożyły wizytę grodziskim policjantom. Przedszkolaki z „Hałabały” poznały pracę grodziskich funkcjonariuszy.

…więcej
 
Policyjna akcja "STOP - narkotykom"
08.09.2014.

d1W miniony weekend grodziscy policjanci na terenie gminy Grodzisk Wielkopolski przeprowadzili akcję represyjno – prewencyjną o kryptonimie „STOP – narkotykom”. Efektem tych działań jest wyeliminowanie z powszechnego rynku kilku porcji amfetaminy oraz marihuany. Zatrzymano trzech sprawców posiadających przy sobie substancje narkotyczne.

…więcej
 
Informacja - wypadek na terenie zakładu
08.09.2014.

f1Wczoraj 8 września na terenie jednego z zakładów przy ulicy Rakoniewickiej zginął mężczyzna, który został wciągnięty przez maszynę mielącą. Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 12:00.

…więcej
 
Prędkość znów była przyczyną poważnej kolizji drogowej
04.09.2014.

z1Na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Jabłonna, a Komorówko doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca pojazdem BMW zjechał z drogi i uderzył w betonowy płot. Ten przypadek wskazuje w sposób jednoznaczny - to właśnie prędkość po raz kolejny stała się bezpośrednią przyczyną ludzkiej tragedii. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

   

…więcej
 
Podsumowanie ostatniego wekeendu wakacji na wielkopolskich drogach
02.09.2014.
1_133W ostatni wakacyjny weekend na drogach województwa wielkopolskiego pracowało kilkuset policjantów. Przez całą dobę pilnowali bezpieczeństwa i porządku, na głównych trasach powrotów z wypoczynku. Porównując statystyki zdarzeń drogowych do analogicznego okresu z ubiegłego roku, odnotowaliśmy mniej kolizji i wypadków.


…więcej