Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Policjanci po służbie...
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
STOP Wariatom drogowym
01.08.2014.
7Ruszyła ogólnopolska akcja prewencyjna "STOP Wariatom Drogowym". Działania zostały podjęte przez PZU oraz Policję.
…więcej
 
Komendant Główny Policji: poprawia się stan bezpieczeństwa w Polsce
31.07.2014.

1-139825_-_kopiaW ciągu ostatnich lat systematycznie poprawia się stan bezpieczeństwa, a większość Polaków dobrze ocenia służbę policjantów - powiedział w sobotę komendant główny policji gen. insp. Marek Działoszyński podczas uroczystości Święta Policji w Warszawie.


…więcej
 
Nad wodę zabierajmy ze sobą zdrowy rozsądek
29.07.2014.

woda1Tragedią zakończył się wypoczynek dwóch młodych mężczyzn nad jeziorem Czos w Mrągowie. Ich ciała wyciągnęli z wody płetwonurkowie straży pożarnej. Niestety pomimo reanimacji nie udało się ich uratować. Do utonięcia doszło również w jeziorze Długim w Olsztynie. Policjanci alarmują: tylko podczas minionego weekendu woda pochłonęła 22 osoby, a od początku maja utonęły aż 233 osoby. Tymczasem by wypoczynek nad wodą nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.


…więcej
 
95 lat minęło... wystawa z okazji Święta Policji
28.07.2014.

z1Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim zorganizowali wystawę z okazji obchodów 95. rocznicy powstania Policji Państwowej. Eksponaty można było obejrzeć w dniu Święta Policji w Domu Kultury w Grodzisku Wielkopolskim. Ekspozycja prezentowała historię istnienia Policji od 1919 roku do czasów współczesnych. Na zwiedzających czekały ciekawe eksponaty, w tym unikatowy mundur przedwojennego funkcjonariusza policji granatowej.

…więcej
 
Grodziskie obchody Święta Policji 2014
26.07.2014.

img_0001Tegoroczne obchody święta policji rozpoczęły się już w niedzielę 20 lipca wspólną Mszą Świętą sprawowaną w intencji funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. Następnie w piątek 25 lipca w Centrum Kultury „Rondo” odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji w 95 rocznicę Jej powstania. Udział w uroczystościach wziął między innymi Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Kozłowski.   

…więcej