Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
Poicjani wramach działań prewencyjnych przekazali odblaski i zawieszki
12.02.2016.

mini podarkiW trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu grodziskiego policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. aktywnie włączyli się w działania profilaktyczne podczas zabawy zorganizowanej przez Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym w Rakoniewicach, w związku z czym przekazali odblaski i zawieszki zapachowe ,,Stop wariatom drogowym”.

 

 

…więcej
 
Konsultacje społeczne dot. map zagrożeń w Kamieńcu, Grodzisku Wlkp. i Rostarzewie
12.02.2016.

rak 1Wczoraj odbyły się kolejne konsultacje społeczne dot. map zagrożeń prowadzone przez grodziskich policjantów. W odstępie kilku godzin policjanci spotkali się ze społeczeństwem Gminy Kamieniec, Gminy Grodzisk Wlkp. oraz Gminy Rakoniewice.

 

 

 

 

…więcej
 
Konsultacje społeczne w Wielichowie
11.02.2016.

wieli - kopiaPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp.  przeprowadzili kolejne konsultacje społeczne w zakresie tworzenia lokalnej mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Konsultacje odbyły się wczoraj w Centrum Kultury w Wielichowie. Mapy zagrożeń są priorytetem Komendanta Głównego Policji oraz resortu spraw wewnętrznych i administracji.

 

…więcej
 
Zapraszamy do udziału w konkursie ,,Dopalacze niszczą życie"
11.02.2016.

pol infoW ramach programu ,,Dopalacze niszczą  życie” serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie na stworzenie pracy w formie plakatu lub spotu o tematyce antydopalaczowej.

 

 

…więcej
 
Informacja o stanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym
10.02.2016.

wrdInformacja

O stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego

Na terenie powiatu grodziskiego w Styczniu 2016 roku

…więcej
 
Pierwsze konsultacje społeczne dotyczące map zagrożeń
09.02.2016.
miniPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp.  rozpoczęli cykl konsultacji społecznych w zakresie tworzenia lokalnej mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Pierwsze konsultacje odbyły się dzisiaj o godzinie 10.00 w sali odpraw KPP Grodzisk Wlkp. Narzędzie to jest priorytetem Komendanta Głównego Policji oraz resortu spraw wewnętrznych i administracji.
 
 
…więcej
 
Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych.
05.02.2016.

html.mediaJednym z priorytetów Komendanta Głównego Policji jak również resortu spraw wewnętrznych i administracji, jest utworzenie w całej Polsce krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa. W ich utworzeniu znaczący wpływ ma opinia społeczeństwa oraz rola mediów w kreowaniu poczucia bezpieczeństwa. Mapa powinna zawierać, poza danymi statystycznymi i wynikami badań opinii społecznej, wnioski z debat i konsultacji społecznych. Przedstawiamy harmonogram spotkań. Do udziału zapraszamy dziennikarzy.

…więcej
 
Włamywacz w rękach Policji
05.02.2016.

kajdanki21Grodziscy policjanci w poniedziałek zatrzymali 42 letniego mieszkańca gminy Rakoniewice. Mężczyzna usiłował włamać się do dwóch sklepów spożywczych w Grodzisku Wlkp. oraz dokonał uszkodzenia samochodu. Za kradzież z włamaniem ustawodawca przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Odprawa roczna policjantów
29.01.2016.

komendantW dniu 28 stycznia 2016 roku w Sali Odpraw Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim kierownictwo grodziskiej jednostki podsumowało wyniki zeszłorocznej pracy. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Konrad Chmielewski.

 

…więcej