Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Nabór
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
Spotkanie z uczniami w ramach programu ,,Dopalacze niszczą życie"
24.11.2015.

miniGrodziscy policjanci wspólnie z pracownikami Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Grodzisku Wlkp. w ramach programu ,,Dopalacze niszczą życie" przeprowadzili spotkanie edukacyjno- informacyjne dla przedstawicieli uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych powiatu grodziskiego.

 

…więcej
 
Wypadek na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Jabłonna- Wola Jabłońska.
23.11.2015.

policja_kogut_1W dniu 22 listopada 2015r o godz. 16.00 na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Jabłonna- Wola Jabłońska doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku , którego śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu osobowego m-ki Mitsubishi Galant.

…więcej
 
Pożar hali magazynowej
19.11.2015.

policja1Wczoraj w nocy w miejscowości Wioska doszło do pożaru hali magazynowej w której składowane były między innymi artykuły spożywczo – przemysłowe. Postępowanie w powyższej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wlkp. prowadzą grodziscy policjanci.

 

…więcej
 
III Festiwal zawodów
19.11.2015.

miniaturka_festiwalWczoraj Grodzisk Wlkp., był gospodarzem  „ III Festiwalu Zawodów ”, który jak co roku odbywał się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. Na Festiwalu zawodów swoje stanowisko między innymi wystawili grodziscy policjanci, którzy zachęcali do wstąpienia do Policji.

…więcej
 
Pijany recydywista za kierownicą
13.11.2015.

Grodzisk Wlkp., woj. wielkopolskiego

kajdanki21Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Rakoniewicach dwukrotnie w ciągu kilku dni zatrzymali kierowcę samochodu m-ki Rover. Mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz wbrew zakazowi sądowemu. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz za nie stosowanie się do wyroku Sądu grozi kara nawet do kilku lat więzienia.

…więcej
 
Dopalacze kradną życie- Kamieniec
13.11.2015.

miniaturka_kamieniecGrodziscy policjanci w ramach działań profilaktyczno-edukacyjnych skierowanych do uczniów Gimnazjum realizowali projekt „Dopalacze kradną życie”. To już kolejna ze szkół w której policjanci Prewencji Kryminalnej rozmawiali z uczniami o dopalaczach i środkach odurzających podkreślając co grozi za ich posiadanie czy używanie.

 

…więcej
 
KWP/KPP - W trosce o głuchoniemych
06.11.2015.

migowyKomenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wspólnie z Wielkopolskim Odziałem Polskiego Związku Głuchych zaplanowała cykl dyżurów dla osób głuchoniemych. Celem tego przedsięwzięcia jest dotarcie do wszystkich, mających problemy ze słyszeniem i mówieniem, którzy chcieliby uzyskać informacje o sposobie załatwiania spraw przez nich zgłoszonych w jednostkach Policji województwa wielkopolskiego. W czasie dyżurów policjanci wyjaśniać będą też procedury prawne i tłumaczyć przepisy obowiązujące np. użytkowników dróg.

…więcej
 
Zatrzymany złodziej samochodu m-ki BMW
02.11.2015.

101_1503Rakoniewiccy policjanci w sobotę w Rostarzewie zatrzymali złodzieja samochodu, który w dniu 22.10.2015r w miejscowości Górzno pow. złotowski dokonał kradzieży samochód m-ki BMW wartego kilka tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do kradzieży z włamaniem i poddał się dobrowolnej karze 1 roku i 3 miesięcy więzienia w zawieszeniu.

 

…więcej
 
Zdarzenie drogowe ze skutkiem śmiertelnym.
02.11.2015.

101_1502Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dzisiejszej nocy kilka minut po godz. 24.00 na drodze krajowej K-32 pomiędzy miejscowościami Grodzisk Wlkp. – Ptaszkowo. Śmierć na miejscu poniósł 70 letni mieszkaniec Grodziska Wlkp., który w nie wyjaśnionych okoliczność znajdował się na drodze K-32.

 

…więcej