Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
Mapy zagrożeń
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
Wypadek na Powstańców Chocieszyńskich
24.08.2016.

w4W Grodzisku Wielkopolskim oraz na terenie Czarnej Wsi w ostatnim czasie doszło do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń drogowych. Na szczęście doznane obrażenia wśród poszkodowanych nie zagrażają ich życiu, niemniej jednak każdy z kierowców mimo wszelkich przeciwności niech stara się zachować koncentrację do końca, zwłaszcza w okresie kończących się wakacji.

…więcej
 
Wakacje nie zwalniają rodziców z odpowiedzialności
24.08.2016.

1-205794Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i często od odpowiedzialności. A dla dorosłych? Dla tych, którzy są rodzicami czy opiekunami, powinien to być czas zwiększonej koncentracji na dziecku – jego zainteresowaniach, sposobie spędzania wolnego czasu. 
…więcej
 
Zatrzymał się na drzewie
24.08.2016.

w1W minionym tygodniu doszło do kilku zdarzeń drogowym. W jednym z tych zdarzeń, kierujący pojazdem Skoda Felicja może mówić o dużym szczęściu. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale u kierowcy skończyło się na ogólnych potłuczeniach ciała. Samochód natomiast z pewnością nie nadaje się do dalszej jazdy.

…więcej
 
Bezpieczeństwo łączy pokolenia
23.08.2016.

000Seniorzy wraz ze swoimi wnukami zwiedzili budynek Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. W Sali Konferencyjnej odbyło się spotkanie z policjantami, gdzie zostały omówione elementarne warunki bezpiecznej drogi do szkoły.

…więcej
 
Przedmiot przypominający niewybuch z II Wojny Światowej w Jeziorze Kuźnickim
19.08.2016.

bojaWczoraj grodziscy policjanci, nad brzegiem Jeziora Kuźnickiego w m. Boruja, zabezpieczali teren znalezienia przedmiotu przypominającego niewybuch z II Wojny Światowej. Na miejsce przybył patrol 12 Wolińskiej Dywizji Trałowców ze Świnoujścia, który przeprowadził działania mające na celu określenie rodzaju przedmiotu i jego bezpieczne wydobycie.

…więcej
 
Podsumowanie minionego długiego weekendu
18.08.2016.

grodzisk_gwiazdaZa nami sierpniowy długi weekend. Policjanci  od piątku do późnych godzin nocnych w poniedziałek ciężko pracowali, aby zapewnić bezpieczeństwo na terenie powiatu grodziskiego.

…więcej
 
Bepieczny długi weekend
12.08.2016.

pol_infoPrzed nami kolejny długi weekend. Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu, w związku z licznymi wyjazdami. Na drogach pojawi się więcej policjantów, którzy będą sprawdzać stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie mają zapięte pasy, a także czy prowadzący auta są trzeźwi. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas podróży ale i o odpowiednie zabezpieczenie pozostawianego majątku.

…więcej
 
Bezpieczne wakacje w Komendzie
11.08.2016.

img_5305Wczoraj grodziskich policjantów znów odwiedziły dzieci, tym razem z półkolonii organizowanej przez Centrum Kultury Rondo w Grodzisku Wlkp. Podczas wycieczki po komendzie dzieci wysłuchały prelekcji dot. zasad bezpieczeństwa podczas wakacji oraz pracy policjanta. Była to również okazja do zapoznania się ze sprzętem służbowym oraz radiowozami.

…więcej
 
Policjanci na półkolonii w Wielichowie
10.08.2016.

img_5299Grodziscy policjanci w ramach Bezpiecznych Wakacji odwiedzili półkolonie organizowaną przez Urząd Miasta i Gminy w Wielichowie. W trakcie spotkania policjanci przeprowadzili prelekcje dot. bezpieczeństwa oraz pracy policjanta. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji, dzieci miały okazje pokonać tor przeszkód w ,,alkogooglach” oraz zapoznać się ze sprzętem policyjnym. 

…więcej