Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
Grodzisk Wielkopolski - rower do odbioru
22.04.2014.

rower_1Mieszkaniec Grodziska Wielkopolskiego przyprowadził do tutejszej jednostki policji znaleziony rower. W związku z powyższym pojazd został zabezpieczony i czeka na odbiór przez swojego właściciela. Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. 27 stycznia 16.


…więcej
 
Apelujemy - ostrzegamy!!! Będą kontrole odnośnie znakowania posesji
22.04.2014.

nr_posesji_2Policjanci przeprowadzą kontrole pod kontem prawidłowości znakowania numerycznego posesji. Nieprawidłowe oznakowanie domów, nieaktualne nazwy ulic na płotach, to problemy które w wielu przypadkach sprawiają kłopot w codziennej pracy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

…więcej
 
Świąteczny weekend na drogach - podsumowanie KGP
22.04.2014.

ruch1111111Podczas czterech świątecznych dni na polskich drogach doszło do 293 wypadków, w których zginęły 33 osoby, a 381 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 1324 nietrzeźwych kierujących. Nad bezpieczeństwem na drogach czuwało kilkanaście tysięcy funkcjonariuszy.


…więcej
 
BEZPIECZNE ŚWIĘTA - policja apeluje
18.04.2014.

policja_mqwe12Święta wielkanocne to czas, który spędzamy z najbliższą rodziną. Wiele osób pokona samochodami duże odległości, żeby do niej dojechać. Dlatego każdy z nas, siadając za kierownicą, powinien pamiętać o bezpieczeństwie swoim i osób, które przewozi. Apelujemy o spokojną i rozsądną jazdę – aby święta nie skończyły się tragedią.

…więcej
 
Informacja - znaleziono kartę pamięci
17.04.2014.

karta_kingston_0Szanowni Państwo. W niedzielę 13 kwietnia 2014 roku strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy zabezpieczali przemarsz „Drogi Krzyżowej” w Grodzisku Wlkp. znaleźli kartę pamięci MicroSD 8GB firmy Kingston. Właściciel karty może zgłosić się po jej odbiór do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.


…więcej