Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
Życzenia Wielkanocne
18.04.2014.
powiatowa_grodzisk1
wielkanoc
Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny. Pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych. Niech ten szczególny czas będzie dla Państwa okresem zadumy, wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości.

Wszystkim policjantkom, policjantom oraz pracownikom cywilnym Policji, a także wszystkim mieszkańcom powiatu grodziskiego, życzę samych sukcesów w życiu zawodowym jak i rodzinnym.

Komendant Powiatowy Policji

w Grodzisku Wielkopolskim

inspektor Dariusz Rusinek

 

…więcej
 
BEZPIECZNE ŚWIĘTA - policja apeluje
18.04.2014.

policja_mqwe12Święta wielkanocne to czas, który spędzamy z najbliższą rodziną. Wiele osób pokona samochodami duże odległości, żeby do niej dojechać. Dlatego każdy z nas, siadając za kierownicą, powinien pamiętać o bezpieczeństwie swoim i osób, które przewozi. Apelujemy o spokojną i rozsądną jazdę – aby święta nie skończyły się tragedią.

…więcej
 
Informacja - znaleziono kartę pamięci
17.04.2014.

karta_kingston_0Szanowni Państwo. W niedzielę 13 kwietnia 2014 roku strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy zabezpieczali przemarsz „Drogi Krzyżowej” w Grodzisku Wlkp. znaleźli kartę pamięci MicroSD 8GB firmy Kingston. Właściciel karty może zgłosić się po jej odbiór do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.


…więcej
 
Kontrola obiektów zabytkowych
16.04.2014.

d1Policjanci z Grodziska Wielkopolskiego od wielu lat są realizatorami wielu programów prewencyjnych, działając między innymi w zakresie Ochrony Dóbr Kultury Narodowej i Dziedzictwa Narodowego. Podczas realizacji programu wspólnie z przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej oraz pracownikiem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków Województwa Wielkopolskiego przeprowadzili kontrole kolejnych kościołów zabytkowych na terenie powiatu grodziskiego.

…więcej
 
Ludzka uczciwość !!!
16.04.2014.

portfel1W środę 16 kwietnia br. przedpołudniem do jednostki grodziskiej policji zgłosiła się młoda mieszkanka Grodziska Wielkopolskiego informując o znalezieniu portfela, na który natknęła się idąc ulicą  Więzienną. Ponieważ w pobliżu nie było osoby, która swoim zachowaniem wskazywałaby na poszukiwanie cennej zguby kobieta postanowiła przekazać ją Policji. Dzięki temu, że w portfelu poza gotówką znajdowały się też dokumenty, ustalenie właściciela zguby nie sprawiło policjantom najmniejszego kłopotu…

…więcej