Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
Rekrutacja 2016
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
Mapy zagrożeń
umysl
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
Długi weekend majowy - czekają nas wzmożone działania Policji
29.04.2016.

1-193609_mo1Zbliża się długi weekend majowy. Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas podróży ale i o odpowiednie zabezpieczenie pozostawianego majątku.

…więcej
 
Z życia jednostki - pożegnanie wieloletniego pracownika
29.04.2016.

lech0W minionym tygodniu Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wielkopolskim pożegnał odchodzącego na emeryturę wieloletniego pracownika tej jednostki. Pan Lech Ryszka jako pracownik cywilny był odpowiedzialny za zaopatrzenie związane bezpośrednio z funkcjonariuszami Policji, radiowozami oraz budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

…więcej
 
Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące map zagrożeń
29.04.2016.

1-25954_gMinisterstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zakończyło konsultacje dotyczące map związanych z bezpieczeństwem w kraju. Policja przedstawiła prototyp aplikacji, która ma zobrazować stan bezpieczeństwa w poszczególnych rejonach Polski.

…więcej
 
Gala wręczenia nagród w konkursie "Dopalacze kradną życie"
26.04.2016.

d0W Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie prewencyjnym pn. „Dopalacze kradną życie”. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele samorządów powiatu grodziskiego, kierownictwo grodziskiej Policji, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz młodzież.

…więcej
 
XVII Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
25.04.2016.

00W Zespole Szkół im. „Polskich Noblistów” w Wielichowie odbył się XVII Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zwycięzcami w tegorocznym Turnieju okazali się uczniowie z Gimnazjum w Konojadzie oraz z Zespołu Szkół w Wielichowie w kategorii szkół podstawowych. Zwycięzcy będą reprezentowali nasz powiat w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 12 maja we Wrześni.

…więcej
 
Szkolenie dla młodzieżowych liderów zdrowia
25.04.2016.

sz0Grodziscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Grodzisku Wielkopolskim przeprowadzili szkolenie dla młodzieży pod kontem szkodliwości wywołanych przez dopalacze. Szkolenie odbyło się w ramach programu „Dopalacze niszczą życie”

…więcej
 
Policjanci z psem służbowym odwiedzili dzieci w Śniatach i w Kamieńcu
25.04.2016.

k000Policjanci ds. profilaktyki społecznej wraz z przewodnikiem psa służbowego odwiedzili uczniów i przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Śniatach oraz w Kamieńcu. Dzieci uczestniczące w spotkaniu byli mile zaskoczeni umiejętnościami jakie zaprezentował dla nich pies policyjny. Dodatkowo każde z dzieci nauczyło się jak postępować w kontaktach z nieznajomym zwierzęciem.

…więcej
 
Policjanci włączyli się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu
25.04.2016.

polska-na-niebiesko-grodzisk-wlkp-768x375Policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej wraz z przewodnikiem psa służbowego wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. 2 kwietnia 2016 roku, wiele budynków i miejsc zarówno w Polsce jak i na wszystkich kontynentach świata, zaświeciło na niebiesko, by okazać solidarność z dziećmi zmagającymi się z autyzmem.

…więcej
 
Kandydat grodziskiej policji do plebiscytu SUPER GLINA 2015
20.04.2016.
st.asp._mariusz_lepa001Starszy aspirant Mariusz Lepa do Policji wstąpił 22 lutego 1999 roku. Służbę w tej formacji rozpoczął jako policjant Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu. W 2001 roku kontynuował swoją dalszą służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Dziś pracuje na stanowisku dzielnicowego obejmującego tereny podległe gminie Wielichowo.
…więcej