Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
KGP - Rusza kampania "Dopalacze kradną życie" - video
31.07.2015.
leadDopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

…więcej
 
KGP - MSW ogłosiło otwarty konkurs na działania dotyczące przeciwdziałaniu dopalaczom
31.07.2015.
dopalacze_mswMinisterstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej kampanii „Dopalacze kradną życie”.

…więcej
 
Rozbudowa Komendy Powiatowej Policji - kronika
29.07.2015.

kk0Rozbudowa o nowy budynek przebiega na chwilę obecną bez większych opóźnień. Właściciele firmy budującej oraz ich pracownicy robią wszystko, aby budowa nie była w jakikolwiek sposób opóźniona. Już od listopada 2014 roku trwają prace budowlane na terenie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Rozbudowa jednostki grodziskiej policji powiększy się o nowy budynek administracyjny uzupełniony o nowe wejście od ulicy Drzymały. Przedstawiamy kolejne fotografie z naszej kroniki obrazujące intensywne prace na terenie jednostki.

…więcej
 
Powiatowe obchody Święta Policji 2015
27.07.2015.

0W Grodzisku Wielkopolskim odbyły się powiatowe obchody 96. rocznicy powstania Policji Państwowej. W czasie uroczystości odczytano decyzje o nadaniu odznaczeń państwowych dla policjantów oraz osób lub organizacji na co dzień wspierających działania Grodziskiej Policji. Podczas uroczystości funkcjonariuszom wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.  

…więcej
 
KWP - Tydzień bezpiecznego kierowcy 2015
23.07.2015.
drogowkaWypoczynek i czas urlopów jest często związany z przemieszczaniem się, z wyjazdami, z odwiedzinami naszych bliskich i rodzin, a to rodzi także pewne zagrożenia wynikające z podróżowania. Dlatego słyszymy z różnych stron nawoływanie o rozważną i bezpieczną jazdę. Nie jesteśmy bowiem tylko biernymi uczestnikami dróg.
…więcej
 
Przyłącz się do walki z rakiem krwi
22.07.2015.
dkmsW niedzielę 26 lipca w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu fundacja DKMS Polska i Przedstawiciele Konsorcjum FEN sp z o.o pod hasłem „Pomóż Sewerynowi i innym” organizuje rejestrację potencjalnych dawców szpiku oraz koncert charytatywny z licytacją. Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą  nieść pomoc.
…więcej
 
Odznaczenia Państwowe podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Policji
22.07.2015.

pol0W Ostrowie Wielkopolskim odbyły się wojewódzkie obchody 96 rocznicy powstania Policji Państwowej. W czasie uroczystości wręczono odznaczenia państwowe dla policjantów oraz osób lub organizacji na co dzień wspierających działania Wielkopolskiej Policji. Wśród odznaczonych znaleźli się również grodziscy policjanci oraz przedstawiciele powiatu grodziskiego.

…więcej
 
MSW - BEZPIECZNY AUTOBUS!!!
22.07.2015.

img_0431_-_kopiaOkres wakacyjny to kulminacyjny moment wyjazdów zorganizowanych grup na letni wypoczynek. W związku z tym Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zachęca do odwiedzenia witryny internetowej www.bezpiecznyautobus.gov.pl. Jest to strona, która w szybki i łatwy sposób umożliwia sprawdzenie podstawowych informacji o autokarach i pojazdach przeznaczonych do przewozu powyżej 9 osób.

…więcej
 
KWP - Dopalacze mogą zniszczyć Twoje życie!
18.07.2015.