Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wlkp
Strona Główna
Aktualności
KONTAKT
Kierownictwo Komendy
Oficer Prasowy
Obsługa Interesantów
Policja Poszukuje
Prewencja
Ruch Drogowy
Twój Dzielnicowy
Antyterroryzm
Pomoc ofiarom przestępstw
Zakładka policyjna
ZT NSZZ Policjantów
Policjanci po służbie...
Realizacje wniosków z debaty
umysl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta
Niebieska Linia
logo_nl
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Aktualności KPP w Grodzisku Wielkopolskim
Przekroczył prędkość - stracił prawo jazdy
28.08.2014.

0101Wczoraj policjanci z grodziskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 39-letniemu kierowcy, który jadąc samochodem w obszarze zabudowanym przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h jechał 116km/h. Na jak długo kierowca stracił prawo jazdy, o tym zadecyduje sąd.

  
…więcej
 
Zbliża się Nowy Rok Szkolny - sprawy bezpieczeństwa
27.08.2014.
4231Zbliża się rok szkolny. Dzieci i dorosłych czeka więcej obowiązków. Z pewnością w większej mierze pośpiech zagości w naszych codziennych zmaganiach. Dlatego apelujemy o rozwagę i ostrożność. Przypominamy o obowiązkowym zapinaniu pasów bezpieczeństwa w samochodach i prawidłowym przechodzeniu przez jezdnię.
…więcej
 
Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości nieznanego mężczyzny
27.08.2014.
aproksymacja131 maja 2014 roku w kompleksie leśnym w miejscowości Grońsko znalezione zostały zwłoki mężczyzny w daleko posuniętej fazie rozkładu. Przeprowadzone badania antropologiczne na podstawie kości czaszki pozwoliły sporządzić jego portret. Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu prosi o pomoc w zidentyfikowaniu zwłok.

 

 

…więcej
 
Obowiązkowe odblaski dla pieszych - WAŻNE!!!
26.08.2014.

odblaski1Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.


…więcej
 
Seniorze nie daj się oszukać!!!
26.08.2014.

seniorPolicjanci  apelują do wszystkich mieszkańców naszego powiatu, aby zachować czujność w kontakcie z osobą, która podaje się za naszego krewnego, wnuczka, ciocię, wujka i oczekuje pomocy finansowej, zwykle dużej sumy pieniędzy na różne niestworzone cele.

…więcej